تمدید قرارداد سرمربی روس‌ها تا ۲۰۲۲ + جایزه زیباترین گل جام به مدافع فرانسه رسید – تالار کافه کلاسیک

 خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت اسپورت اکسپرس روسیه، پیشنهاد جدید فدراسیون فوتبال روسیه با شرایط موردنظر کمیته اجرایی جهت تمدید قرارداد استانیسلاو چرچسوف فردا (پنجشنبه) مورد بررسی قرار می‌گیرد
قرارداد جدید پیشنهادی فدراسیون فوتبال روسیه به چرچسوف در قالب طرح 2+2 است که پس از پایان جام ملت‌های 2020 اروپا برای دو سال دیگر که پایان جام جهانی 2022 قطر خواهد بود، تمدید می‌شود. قرار است فردا نخستین جلسه کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال روسیه برای بررسی قرارداد جدید سرمربی تیم ملی این کشور برگزار شود.

کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال روسیه فردا گزارش کمیته سازماندهی جام جهانی 2018، عملکرد تیم ملی فوتبال روسیه، قضاوت داوران روسی و نحوه استفاده از میراث این رقابت‌ها را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.

تیم ملی فوتبال روسیه با هدایت استانیسلاو چرچسوف تا مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 صعود کرد و با پذیرش شکست برابر کرواسی از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

 خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت اسپورت اکسپرس روسیه، پیشنهاد جدید فدراسیون فوتبال روسیه با شرایط موردنظر کمیته اجرایی جهت تمدید قرارداد استانیسلاو چرچسوف فردا (پنجشنبه) مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تمدید قرارداد سرمربی روس‌ها تا ۲۰۲۲

——————-

ایسنا: گل مدافع تیم ملی فرانسه مقابل آرژانتین به عنوان بهترین گل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب شد.

 بنجامین پاوارد ملی‌پوش تیم ملی فرانسه که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به عنوان مدافع راست در این تیم توپ زد و توانست به همراه خروس‌ها قهرمان این رقابت‌ها شود، جایزه بهترین گل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را کسب کند
سوپرگل پاوارد؛ فرانسه – آرژانتین

ایسنا: گل مدافع تیم ملی فرانسه مقابل آرژانتین به عنوان بهترین گل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب شد.

 بنجامین پاوارد ملی‌پوش تیم ملی فرانسه که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به عنوان مدافع راست در این تیم توپ زد و توانست به همراه خروس‌ها قهرمان این رقابت‌ها شود، جایزه بهترین گل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را کسب کند.

پاوارد در دیدار فرانسه و آرژانتین گل دوم و تساوی تیم کشورش را مقابل سلسائو به ثمر رساند تا با بازگشت فرانسوی‌ها به بازی با زدن ۲ گل دیگر با نتیجه ۴ بر ۲ آرژانتین را شکست دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *