زلاتان: می‌توانم در کنار لبران جیمز بازی کنم + علیرضا خمسه، چارلی چاپلین می‌شود؟! – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: زلاتان ابراهیموویچ، بازیکن سوئدی تیم فوتبال لس‌آنجلس گلکسی ضمن استقبال از حضور ستاره‌هایی مثل لبران جیمز و مانی ماکادو در تیم‌های ورزشی شهر لس‌آنجلس اظهار داشت: وجود بازیکنانی مثل جیمز و ماکادو برای شهر و هواداران ورزش در لس‌آنجلس بسیار خوب است
خبرگزاری تسنیم: زلاتان ابراهیموویچ، بازیکن سوئدی تیم فوتبال لس‌آنجلس گلکسی ضمن استقبال از حضور ستاره‌هایی مثل لبران جیمز و مانی ماکادو در تیم‌های ورزشی شهر لس‌آنجلس اظهار داشت: وجود بازیکنانی مثل جیمز و ماکادو برای شهر و هواداران ورزش در لس‌آنجلس بسیار خوب است.

زلاتان در پایان گفت: من وقتی جوان بودم در همه رشته‌ها مهارت داشتم و در بسکتبال هم عالی بودم. به همین خاطر می‌توانم با لبران بدون هیچ مشکلی بازی کنم. اگر لس‌آنجلس لیکرز کمکی از من بخواهد به آنها کمک خواهم کرد.

بازیکن پیشین تیم منچستر یونایتد درباره ملاقات با لبران جیمز گفت: البته او را در زمین بسکتبال خواهم دید. من نمی‌دانم که آیا او هم فوتبال را دوست دارد یا نه، ولی با تمام احترامی که برای بسکتبال قائل هستم باید بگویم فوتبال، بزرگ‌تر از بسکتبال است. ما هر دو بازیکنان بزرگی هستیم که مثل یک نینجا حرکت می‌کنیم و الهام‌بخش بسیاری از مردم هستیم. من فکر می‌کنم که هر دوی ما بازی یکدیگر را تماشا خواهیم کرد.

——————-

سینماخبر: رحمان رضایی تهیه‌کننده سینما، درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «چارلی در تهران»، گفت: با برخی از عوامل و بازیگران این اثر به توافق رسیدیم و قرارداد‌ها منعقد شده و به زودی فیلمبرداری آغاز می‌شود
علیرضا خمسه چارلی چاپلین می‌شود؟!

سایر عوامل این فیلم عبارتند از:

قصه فیلم در مورد شخصی به نام سلیم (چارلی) است که بازیگری قدیمی است و به واسطه یکسری اتفاقات با لباس چارلی چاپلین در مکان‌های مختلفی ظاهر می‌شود و …

تهیه کننده: رحمان رضایی، کارگردان: مهدی آقابابایی، مجری طرح: اصغر توانگر، مدیر تولید: محمدرضا راستگو، نویسنده فیلمنامه: افسر شایان، طراح فیلمنامه: حسن ایمانی، دستیار اول و برنامه ریز: آرمان رضایی، طراح صحنه و لباس: حمیدرضا صادق‌زاده، منشی صحنه: مهناز درودی.

گفتنی است؛ در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

سینماخبر: رحمان رضایی تهیه‌کننده سینما، درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «چارلی در تهران»، گفت: با برخی از عوامل و بازیگران این اثر به توافق رسیدیم و قرارداد‌ها منعقد شده و به زودی فیلمبرداری آغاز می‌شود.

وی با اشاره به بازیگران این فیلم عنوان کرد: علیرضا خمسه، امیر غفارمنش، ناهید معارف وند، سیامک اشعریون و بهمن بهمن دار در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *