بیش از ۵ هزار معلول تهرانی صاحب مسکن شدند + دستور آبراموویچ به ساری: سیگار کشیدن ممنوع! – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری فارس: داریوش بیات‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ، گفت: در سال گذشته 81 میلیارد تومان کمک‌های نقدی، غیرنقدی و خدماتی بوده که از طریق مشارکت در تمام مراکز دولتی هیات امنا و خیریه جمع‌آوری شده است
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: بنابراین با احتساب تمام مشارکت‌ها در مراکز که مردم به صورت نقدی به بهزیستی کمک کرده‌اند بیش از 14 میلیارد تومان اعتبار جمع‌آوری شده است.

خبرگزاری فارس: داریوش بیات‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ، گفت: در سال گذشته 81 میلیارد تومان کمک‌های نقدی، غیرنقدی و خدماتی بوده که از طریق مشارکت در تمام مراکز دولتی هیات امنا و خیریه جمع‌آوری شده است.

وی گفت: 1888 مورد اشتغال‌زایی با کمک‌هایی که جمع‌آوری شده برای جامعه هدف بهزیستی انجام گرفته که در سال‌ 97، 100 مورد اضافه خواهد شد.

بیات‌نژاد گفت: همچنین در سال گذشته 2300 مجوز فعالیت برای مراکز و موسسات غیردولتی صادر شد.

وی ادامه داد: این رقم در سال 95 حدود 72 میلیارد تومان بوده که نشان دهنده رشد 12 درصدی در حوزه مشارکت‌های مردمی است.

——————-

ورزش سه: رومن آبراموویچ، رئیس باشگاه چلسی از مائوریزیو ساری درخواست کرده که در بین دو نیمه دیدارهای تیمش سیگار نکشد
موضوع سیگار کشیدن ساری به قدری برای او جدی است که سال گذشته در رقابت های لیگ اروپا، باشگاه لایپزیش که حریف آنها بود، قسمتی مشخص برای سیگار کشیدن ساری تعبیه کرده بود.

ورزش سه: رومن آبراموویچ، رئیس باشگاه چلسی از مائوریزیو ساری درخواست کرده که در بین دو نیمه دیدارهای تیمش سیگار نکشد.

 سرمربی 59 ساله ایتالیایی جانشین آنتونیو کونته در چلسی شد و حالا بار سنگینی بر روی دوش خود حس می‌کند. او که به سیگار کشیدن مشهور است و نزدیکانش می‌گویند روزی حداقل دو پاکت سیگار می‌کشد، از سوی باشگاه چلسی برای استعمال سیگار در بین دو نیمه منع شده است.

سیگار کشیدن بین دو نیمه، عادت مشهور ساری است که حالا باید دید با دستور جدید از سوی مدیریت باشگاه، چگونه با آن کنار خواهد آمد. همچنین ساری همیشه با لباس گرمکن در کنار زمین حاضر می‌شود که آبرایموویچ در این راستا نیز از او درخواست کرده کت و شلوار بپوشد و با لباس رسمی روی نیمکت چلسی بنشیند.

دستور آبراموویچ به ساری: سیگار کشیدن ممنوع!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *