استارت جدی تمرین استقلال با وریا و اسماعیلی + ام‌باپه: آنری بازیکن خوبی بود و اکنون مقابل ماست – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: وریا غفوری روز گذشته در کمتر از یک ساعت بعد از تمدید قرارداد با ستقلال در تمرین این تیم حاضر شد تا کار خود را رسما برای فصل جدید استارت بزند
همچنین روح لله باقری هم که 2 روز در تمرین استقلال به خاطر کمر درد غایب بود، از روز گذشته تمرینات اختصاصی خود را استارت زد.

استارت جدی تمرین استقلال با وریا و اسماعیلی

استارت جدی تمرین استقلال با وریا و اسماعیلی

فرشید اسماعیلی هم که در روز اول تمرین استقلال عضله زیر شکمش مصدوم شد، از روز گذشته تمرین خود را با استقلال آغاز کرد تا بتواند برای لیگ هجدهم در ترکیب استقلال به میدان برود.

با این شرایط به نظر می رسد تمرینات تیم فوتبال استقلال با اضافه شدن بازیکنان تمدیدی و البته مصدوم در روزهای آینده شکل جدی تری می گیرد و آبی ها می توانند با نفرات کامل خود را آماده لیگ هجدهم کنند.

ورزش سه: وریا غفوری روز گذشته در کمتر از یک ساعت بعد از تمدید قرارداد با ستقلال در تمرین این تیم حاضر شد تا کار خود را رسما برای فصل جدید استارت بزند.

——————-

خبرگزاری فارس: کیلیان ام باپه، ستاره تیم ملی فرانسه و عضو باشگاه پاری سن ژرمن تاکید کرد که تیری آنری، مهاجم سابق تیم ملی فرانسه و مربی تیم ملی کنونی بلژیک بازیکن خوبی بوده است
ام باپه در مصاحبه با روزنامه اکیپ فرانسه گفت: آنری بازیکن خوبی بود و من از زمان کودکی او یکی از اسطوره هایم بود اما او اکنون به همراه ما نیست و مقابل ما قرار گرفته است.

وی افزود: ما تمام توان خودمان را مقابل بلژیک خواهیم گذاشت و رویای قهرمانی در جام جهانی را محقق خواهیم کرد. ما تا اینجای رقابت ها موفق ظاهر شدیم.

خبرگزاری فارس: کیلیان ام باپه، ستاره تیم ملی فرانسه و عضو باشگاه پاری سن ژرمن تاکید کرد که تیری آنری، مهاجم سابق تیم ملی فرانسه و مربی تیم ملی کنونی بلژیک بازیکن خوبی بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *