فغانی دستمزدش از جام جهانی را اعلام کرد + پیشنهاد سوم آبی-اناری‌ها برای جذب ویلیان – تالار کافه کلاسیک

ورزش‌سه: در طول رقابت های جام جهانی یکی از مواردی که بارها درباره علیرضا فغانی مطرح شد، میزان دستمزدی است که او از فیفا بابت قضاوت در این مسابقه دریافت می کند
وی افزود: «البته شما باید با دلار 4200 تومانی این مبلغ را حساب کنید. چون فدراسیون دلار را می گیرد و به تومان و با دلار دولتی محاسبه می کند و به ما می دهد. ضمن اینکه با توجه به تحریم ها خیلی زمان می برد تا مبلغ مذکور به حساب فدراسیون فوتبال بیاید.»

فغانی شب گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی ورزش از نگاه دو در این خصوص گفت: «ما دوره قبلی جام جهانی 50 هزار دلار گرفتیم. این دوره با توجه به تعداد بازی هایی که سوت زدیم از 20 هزار دلار تا 60 هزار دلار پول می گرفتیم که من سقف این مبلغ یعنی حدود 60 هزار دلار را دریافت خواهم کرد.»

ورزش‌سه: در طول رقابت های جام جهانی یکی از مواردی که بارها درباره علیرضا فغانی مطرح شد، میزان دستمزدی است که او از فیفا بابت قضاوت در این مسابقه دریافت می کند. فغانی در خلال برگزاری جام جهانی یکبار به حواشی ایجاد شده در این خصوص اعتراض کرد اما فایده ای نداشت تا اینکه حالا بعد از سربلندی در این رقابت ها میزان دستمزدش را اعلام کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: شبکه اسکای اسپورت خبر داد که باشگاه بارسلونا از جذب ویلیان، هافبک برزیلی چلسی دست بردار نیست و اکنون سومین پیشنهاد خود را برای آبی های لندن در هفته های اخیر داده است
بارسلونا از ماه گذشته به دنبال جذب ستاره برزیلی چلسی بود و با رفتن کونتهخ و آمدن ساری نیز بارسایی ها دست بردار نبودند و به شدت می خواهند او را به نیوکمپ بیاورند.

آبی-اناری ها این بار نیز مبلغ پیشنهادی را بالا بردند تا این مبلغ به 61 میلیون یورو برسد. بارسایی ها پیش از این دوبار پیشنهادشان را بالا بردند. اولین پیشنهادد با مبلغ 55 میلیون یورو بود ولی با مخالفت باشگاه انگلیسی مواجه شد. دومین پیشنهاد کاتالان ها 59 میلیون یورو بود اما بازهم موفق به کسب رضایت نشدند.

خبرگزاری فارس: شبکه اسکای اسپورت خبر داد که باشگاه بارسلونا از جذب ویلیان، هافبک برزیلی چلسی دست بردار نیست و اکنون سومین پیشنهاد خود را برای آبی های لندن در هفته های اخیر داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *