احمد توکلی: با تغییر کابینه مخالفم + چراغ سبز چلسی به جدایی کورتوا – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان دیده‌بان عدالت و شفافیت تاکید کرد: ما علیه آقای سیف اعلام جرم کردیم، دولت باید او را عزل کند

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا در شرایط فعلی اقتصادی با اصلاح کابینه دولت موافق هستید یا خیر، گفت: نه؛ من معتقدم که آقای رئیس‌جمهور باید چندنفر را عزل کند نه اینکه تغییر بدهد.

رئیس سازمان دیده‌بان عدالت و شفافیت گفت‌: الان قوه قضائیه و مجلس و همه و از جمله رسانه‌ها باید برخورد کنند. ما علیه آقای سیف اعلام جرم کردیم، دولت باید او را عزل کند. نباید گذاشت با سلام و صلوات دوره‌اش تمام شود و بعد سفیر ایران در چین بشود.

وی با بیان اینکه ما (سازمان دیده‌بان عدالت و شفافیت) علیه رئیس بانک مرکزی اعلام جرم کرده‌ایم، افزود: همچنین با شرکت‌هایی که از حوزه‌های غیرمرتبط با ارز دولتی واردات انجام داده‌اند باید برخورد شود و تا برخورد نشود درست نخواهد شد.

احمد توکلی درباره وضعیت امروز اقتصادی کشور گفت: قانون را با این فرض می‌نویسند که دولتی‌ها عاقل و خیرخواه هستند، حال اگر یک فرد یا مقام دولتی کاری غیرعاقلانه یا کاری غیرخیرخواهانه انجام داد، باید جوابگو باشد. وقتی بانک مرکزی به شرکتی ۲۶ روزه ارز تخصیص داد، خیانت در امانت کرده است، جرم و مجازات دارد و باید مجازات آن را تحمل کند.

خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان دیده‌بان عدالت و شفافیت تاکید کرد: ما علیه آقای سیف اعلام جرم کردیم، دولت باید او را عزل کند. نباید گذاشت با سلام و صلوات دوره‌اش تمام شود و بعد سفیر ایران در چین بشود.

——————-

خبرگزاری فارس: روزنامه « HLN» بلژیک خبر داد که باشگاه برای جدایی کورتوا، گلرش چراغ سبز را نشان داده است و او به زودی قراردادش را با باشگاه رئال امضا خواهد کرد
خبرگزاری فارس: روزنامه « HLN» بلژیک خبر داد که باشگاه برای جدایی کورتوا، گلرش چراغ سبز را نشان داده است و او به زودی قراردادش را با باشگاه رئال امضا خواهد کرد.

رئال با کورتوا به توافق نهایی رسیده است و قراردادش با کهکشانی ها 5 ساله با دستمزد سالیانه 13 میلیون یورو خواهد بود. چلسی با رئال تعامل خوبی دارد ولی هنوز قیمت فروش کورتوا مشخص نشده است.

چلسی می خواهد کورتوا را به مبلغ 50 میلیون یورو بفروشد ولی به نظر می رسد که به کمتر از این مبلغ نیز رضایت خواهد داد. دروازه بان تیم ملی بلژیک مذاکرات با رئال را به بعد از جام جهانی موکول کرده است. او دوست دارد بلافاصله پس از جام جهانی این انتقال رخ دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *