ستایش آلابا از گواردیولا + راکیتیچ: اگر ببریم روی پیشانی‌ام تتو خواهم زد – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، پپ گواردیولا در سه سالی که هدایت بایرن مونیخ را بر عهده داشت نتوانست در لیگ قهرمانان اروپا موفقیتی به دست آورد اما در رقابت‌های بوندسلیگا حریفان را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت و سه قهرمانی مقتدرانه را کسب کرد
ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، پپ گواردیولا در سه سالی که هدایت بایرن مونیخ را بر عهده داشت نتوانست در لیگ قهرمانان اروپا موفقیتی به دست آورد اما در رقابت‌های بوندسلیگا حریفان را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت و سه قهرمانی مقتدرانه را کسب کرد.

آلابا در ستایش از پپ گواردیولا، گفت‌: او برای من معنای زیادی دارد، زیرا چیزهای زیادی از این سرمربی بزرگ یاد گرفته‌ام و هرگز گواردیولا را فراموش نخواهم کرد. با پپ از نظر تاکتیکی به اوج رسیدم و می‌توانستم تصمیمات زیادی را در میدان بگیرم. او اگر بهترین مربی جهان نباشد بدون شک یکی از بهترین ها است.

داوید آلابا ، ستاره اتریشی بایرن مونیخ به ستایش از سرمربی سابق خود پرداخت و او را یکی از بهترین مربیان جهان دانست.

این ستاره اتریشی بایرن مونیخ در ادامه‌ سخنان خود، اضافه کرد: گواردیولا در منچسترسیتی هم عملکرد درخشانی از خود نشان داد. تیم او در لیگ جزیره با اقتدار عنوان قهرمانی را به دست آورد و در لیگ قهرمانان اروپا هم با بدشانسی حذف شد. شاگردان گواردیولا در جام جهانی 2018 روسیه هم درخشیدند و این نشان می‌دهد که این مربی بزرگ بسیار بادانش و کاربلد است.

——————-

خبرگزاری مهر: ایوان راکیتیچ به شوخی گفته اگر کرواسی قهرمان جام جهانی شود روی پیشانی خود تتو خواهد کرد. کرواسی روز یکشنبه در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در اولین فینال تاریخ خود به مصاف فرانسه می رود

راکیتیچ در این باره گفت: اگر ببریم روی پیشانی ام تتو خواهم زد، آنجا فضای زیادی دارد و همه می توانند آن را ببینند! البته اول باید از همسرم اجازه بگیرم! این احساس را دارم که میلیون ها نفر امیدوار به پیروزی ما هستند. از آرژانتین، اسپانیا، آلمان و نقاط دیگر دنیا پیام هایی دریافت کرده ام که فوق العاده است.

خبرگزاری مهر: ایوان راکیتیچ به شوخی گفته اگر کرواسی قهرمان جام جهانی شود روی پیشانی خود تتو خواهد کرد. کرواسی روز یکشنبه در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در اولین فینال تاریخ خود به مصاف فرانسه می رود.

راکیتیچ ادامه داد: این واقعا باعث خوشحالی ما است. مردم هرگز نمی توانستند تصور کنند چنین چیزی اتفاق بیافتد. این نشان می دهد که ما لیاقت حضور در فینال را داریم. می خواهیم به دنیا نشان دهیم می توانیم بازی کنیم و تمام تلاش خود را در زمین خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *