داروی گرانقیمت بیماران پیوند کلیه رایگان شد + فغانی در ورزشگاه خاطره‌انگیز ایرانی‌ها – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری مهر: با پیگیری های انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران و دستور فوری فمسئولان وزارت خانه های بهداشت و رفاه یکی از پرمصرف ترین داروهای بیماران پیوندی کلیه که در ماه های اخیر با رشد دو برابری قیمت روبرو شده بود، از امروز در داروخانه های سراسر کشور بصورت رایگان توزیع شد
آرمان گفت: امیدواریم این روند ادامه یافته تا بخشی از مشکلات هزاران بیمار پیوندی برطرف شود. همچنین انتظار داریم وزرای بهداشت و رفاه تدابیری اتخاذ کنند تا سایر داروهای پرمصرف این بیماران نیز با قطع فرانشیز بصورت رایگان در اختیارشان قرار گیرد تا گوشه ای از مشکلات مالی این افراد کاهش یابد.

داروی گرانقیمت بیماران پیوند کلیه رایگان شد

در روزهای گذشته داریوش آرمان، رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی، نسبت به مشکلات جدی بیماران پیوند کلیه برای تهیه این داروی گران قیمت که در ماه های اخیر با رشد دو برابری روبرو شده بود، هشدار داده بود.

خبرگزاری مهر: با پیگیری های انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران و دستور فوری فمسئولان وزارت خانه های بهداشت و رفاه یکی از پرمصرف ترین داروهای بیماران پیوندی کلیه که در ماه های اخیر با رشد دو برابری قیمت روبرو شده بود، از امروز در داروخانه های سراسر کشور بصورت رایگان توزیع شد.

وی با تقدیر از اقدام به موقع وزارتخانه های بهداشت و رفاه، گفت: با توجه به مشکلات جدی که افزایش قیمت داروی «راپامیون» برای بیماران پیوند کلیه بوجود آورده بود، جای تشکر دارد که وزرای بهداشت، و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اقدامی انسان دوستانه دستور توزیع رایگان این دارو را دادند و از امروز این دارو در داروخانه های سراسر کشور در دسترس بیماران پیوند کلیه قرار گرفته است.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: دیدار رده‌بندی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 17 امروز (شنبه – 18:30 به وقت تهران) در ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ آغاز شد که قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری از ایران است
* پیش از آغاز بازی 10 گل زیبای جام از روی اسکوربورد به نمایش در آمد که گل شماره هفت این مسابقه گل کوارشما بیرانوند در بازی ایران – پرتغال بود.

* ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ برای ایرانی‌ها ورزشگاه خاطره انگیز جام جهانی است که تیم ملی در این ورزشگاه موفق به پیروزی مقابل مراکش شد.

* حضور تیم داوری دیدار نیمه نهایی از ایران مورد توجه هواداران روسیه‌ای بود که آنها در مواجهه با خبرنگار تسنیم برای فغانی که داور ایرانی مسابقه است، آرزوی موفقیت کردند.

* تماشاگران بلژیکی مسابقه بسیار پرهیجان ظاهر شده‌اند و هر صحنه‌ای از لحظه ورود بازیکنان این تیم از روی اسکوربورد به نمایش در می‌آمد، فریاد می‌کشیدند.

 خبرگزاری تسنیم: دیدار رده‌بندی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 17 امروز (شنبه – 18:30 به وقت تهران) در ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ آغاز شد که قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری از ایران است.

* فغانی و تیم داوری‌اش پیش از آغاز بازی با لباس‌های قرمز رنگ وارد زمین شده و به گرم کردن پرداختند در حالی که بازیکنان دو تیم نیز تمرینات خود را انجام می‌دادند.

فغانی در ورزشگاه خاطره‌انگیز ایرانی‌ها

*روی سکوها صندلی‌های خالی زیادی به چشم می‌خورد که البته تعداد زیادی از تماشاگران همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *