ترامپ: اتحادیه اروپا، دشمن ماست + باید تاریخ و جزئیات قراردادهای ترابی مشخص شود – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه و در میانه جنگ تجاری این کشور با اروپا اعلام کرد: اتحادیه اروپا دشمن است

رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری سی‌اِن‌اِس (CNS) و در حالیکه در اسکاتلند (برای بازی در زمین شخصی گلف خود) به سر می برد، در این خصوص گفت: فکر میکنم که دشمنان زیادی داریم. به عقیده من اتحادیه اروپا در آنچه در زمینه تجارت با ما انجام می دهند، یک دشمن تلقی می شود.

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه و در میانه جنگ تجاری این کشور با اروپا اعلام کرد: اتحادیه اروپا دشمن است.

دونالد ترامپ ادامه داد: اکنون ممکن است اتحادیه اروپا را مورد تصور خود قرار ندهید؛ اما آن ها دشمن هستند.

ترامپ: اتحادیه اروپا دشمن ما است

——————-

ورزش سه: رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده شکایت باشگاه تراکتورسازی از مهدی ترابی اظهار داشت: شکایت تراکتورسازی به دست ما رسیده بود اما ناقص بود و اخطار رفع نقص برای این باشگاه فرستادیم که مدارکشان را کامل کنند
وثوق احمدی درباره حکم کلی این گونه پرونده ها گفت: به عنوان یک اصل کلی، زمانی که یک بازیکن قرارداد داشته باشد و همزمان قرارداد جدیدی امضا کند، به این معناست که قرارداد قبلی خود را فسخ کرده است و اگر این فسخ غیرموجه باشد، بازیکن بین چهار تا 6 ماه محروم می شود و باشگاهی که قرارداد دوم را بسته، به جرم تحریک بازیکن، از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می شود.

ورزش سه: رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده شکایت باشگاه تراکتورسازی از مهدی ترابی اظهار داشت: شکایت تراکتورسازی به دست ما رسیده بود اما ناقص بود و اخطار رفع نقص برای این باشگاه فرستادیم که مدارکشان را کامل کنند. هر زمان مدارک تراکتوری ها کامل شود، رسیدگی را شروع می کنیم.

او افزود: باید بینیم دومین قرارداد را کدام تیم بسته و تاریخ این ها چه زمانی بوده است. ما در حال حاضر هیچ تصوری از اینکه قرارداد ترابی با سایپا تا چه زمانی بوده، اینکه تراکتورسازی قرارداد بسته یا نه، یا اگر بسته در کدام تاریخ و تا چه زمانی بسته، و اینکه پرسپولیس به چه شکلی با او توافق کرده نداریم. چون حالت های مختلفی وجود دارد، از الان چیزی مشخص نیست و باید صبر کنیم که قراردادها به دستمان برسد تا بعد از آن تکلیف مشخص شود.

البته در این مورد خاص به دلیل اینکه چند قرارداد بسته شده و تقدم و تأخر آنها برای ما هنوز مشخص نیست، استعلام گرفته ایم که تمام قراردادها برای ما ارسال شود تا ببینیم آیا تخلفی صورت گرفته یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *