عصر امروز؛ نشست کارشناسی ایران و ۱+۴ در وین + حضور بازیگر «بازی تاج و تخت» در کمدی عاشقانه – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: نشست وزرای خارجه ایران و ۱+۴ در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود.

یک مقام ایرانی عضو تیم مذاکره کننده با ۱+۴ با اعلام این خبر افزود: نشست کارشناسی ایران و ۴+۱ عصر امروز (پنجشنبه) و قبل از نشست فردای وزیران خارجه این کشورها به همراه فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار می‌شود
قرار است در نشست فردا بسته پیشنهادی اقتصادی اروپا با هدف تامین منافع اقتصادی تجاری و مالی ایران از ادامه اجرای برجام بدون آمریکا به ایران تحویل داده شود.

عصر امروز؛ نشست کارشناسی ایران و ۱+۴ در وین

یک مقام ایرانی عضو تیم مذاکره کننده با ۱+۴ با اعلام این خبر افزود: نشست کارشناسی ایران و ۴+۱ عصر امروز (پنجشنبه) و قبل از نشست فردای وزیران خارجه این کشورها به همراه فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار می‌شود.

ایسنا: نشست وزرای خارجه ایران و ۱+۴ در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود.

نشست وزیران خارجه ایران ،فرانسه، آلمان ،روسیه،انگلیس،چین به همراه مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اولین نشست در این سطح بعد از خروج یک جانبه آمریکا از برجام است.

——————-

آی ‌سینما: رابرت آرامایو بازیگر 25 ساله انگلیسی که با ایفای نقش ند استارکِ جوان در سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» حسابی معروف شد، به زودی در درام کمدی عاشقانه «زیبایی ابدی» (Eternal Beauty) مقابل دوربین می‌رود
او تا امروز در چهار قسمت از سریال معروف اچ بی او نقش ند جوان را بازی کرده است که در این میان می‌توان به دو اپیزود «بادهای زمستان» (2016) و «اژدها و گرگ» (2017) اشاره کرد.

فیلمبرداری این پروژه سینمایی در ولز آغاز شده است. این دومین فیلم بلند رابرتس بعد از اولین ساخته او «فقط جیم» است که سال 2015 موفق به برد جایزه شد.

بازیگر «بازی تاج و تخت» کمدی عاشقانه بازی می‌کند

آی ‌سینما: رابرت آرامایو بازیگر 25 ساله انگلیسی که با ایفای نقش ند استارکِ جوان در سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» حسابی معروف شد، به زودی در درام کمدی عاشقانه «زیبایی ابدی» (Eternal Beauty) مقابل دوربین می‌رود. نویسندگی و کارگردانی این پروژه سینمایی بر عهده کریگ رابرتس است بازیگر و کارگردان جوان انگلیسی است.

سال گذشته، آرامایو 25 ساله در کنار بازیگرهای شاخصی همچون امی آدامز، جیک جیلنهال، مایکل شنون و آرون تیلور جانسن در فیلم تحسین‌‌شده «حیوانات شب‌‌زی» ساخته تام فورد ظاهر شد.

به نوشته ورایتی، خط داستانی این فیلم ماجرای شخصیتی به نام «جین» (با بازی سالی هاکینز) را به تصویر می‌کشد که در دنیای پرآشوب میان تخیلات خودش و واقعیت گرفتار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *