مسعود شجاعی تراکتوری می‌شود؟! + جلسه امروز هیات مدیره استقلال لغو شد! – تالار کافه کلاسیک

خبرورزشی: این روز‌ها تمرینات پیش‌فصل تراکتورسازی در حالی زیر نظر سرمربی مشهور ولزی در ترکیه پیگیری می‌شود که محافل فوتبالی تبریز دستخوش شایعات فراوانی است
حضور نه چندان پرسروصدای باشگاه تازه واگذار شده به بخش خصوصی نگرانی‌هایی را میان طرفداران پرشمار تبریزی ایجاد کرده تا جایی که آن‌ها از ترس تکرار کابوس فصل قبل مدام در پی شنیدن خبر‌های خوش از اضافه شدن ستاره‌های جدید به تیم محبوب‌شان هستند. جان توشاک که به عنوان سورپرایز بزرگ مالکان جدید باشگاه راهی تبریز شد در نشست‌هایی که با مدیران تراکتورسازی داشت خواستار اضافه شدن حداقل سه تا چهار خرید بزرگ به این باشگاه شد، اما با گذشت نزدیک به یک هفته از این درخواست هنوز بازیکنی به تیم اضافه نشده است.

خبرورزشی: این روز‌ها تمرینات پیش‌فصل تراکتورسازی در حالی زیر نظر سرمربی مشهور ولزی در ترکیه پیگیری می‌شود که محافل فوتبالی تبریز دستخوش شایعات فراوانی است.

در این گیر و دار، اما دیروز شایعه‌ای نقل محافل فوتبالی تبریز شد مبنی بر اینکه به جان توشاک وعده داده شده ظرف چند روز زمینه اضافه شدن یکی از کاپیتان‌های تیم ملی ایران در جام جهانی به جمع شاگردان او فراهم خواهد شد که گفته می‌شود بازیکن مد نظر تراکتوری‌ها مسعود شجاعی است. حال باید منتظر ماند و دید این شایعه و قولی که به توشاک برای خریدن یکی، دو ستاره سرشناس داده شد، عملی می‌شود یا نه؟

——————-

خبرگزاری فارس: مدیران باشگاه استقلال قرار بود امروز در نشستی پیرامون مسائل مختلف بحث و تبادل نظر کنند و حتی اعضای هیات مدیره تصمی داشتند در نشست امروز پیرامون مسائل مالی باشگاه،نحوه اعزام تیم به اردوی ترکیه برگزاری سوپرجام و

مسئولان باشگاه استقلال به سایر اعضای هیات مدیره اعلام کردند به دلیل اعزام تیم به اردوی ترکیه جلسه در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

رضا افتخاری، امیر حسین فتحی، حسن زمانی، جواد قراب و اکبر عباسی ملکی 5 عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هستند.

خبرگزاری فارس: مدیران باشگاه استقلال قرار بود امروز در نشستی پیرامون مسائل مختلف بحث و تبادل نظر کنند و حتی اعضای هیات مدیره تصمی داشتند در نشست امروز پیرامون مسائل مالی باشگاه،نحوه اعزام تیم به اردوی ترکیه برگزاری سوپرجام و .. صحبت شود اما این جلسه لغو شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *