نقش متفاوت اسکارلت جوهانسون در «بگیر و ببر» + دو زن جوان بر اثر واژگونی پرشیا جان باختند – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری فارس: «اسکارلت جوهانسن» در فیلم «بگیر و ببر» که فیلمی همچون «حقه‌باز آمریکایی» است ایفای نقش می‌کند
سال گذشته هنرمندانی همچون «جِنِفِر لارِنس»، «پُل گرین‌گرَس» و «دیوید او راسل» قرار بود این پروژه را انجام دهند تا اینکه سرانجام قرعه به نام اسکارلت یوهانسن و روپرت سندرز افتاد. این دو البته سابقه موفق همکاری در فیلم «شبح درون پوسته»(Ghost in the Shell) را برای کمپانی پارامونت در کارنامه همکاری مشترک خود دارند.

سه کمپانی شامل « These Pictures» متعلق به اسکارلت یوهانسن، «Silver Pictures» و «Material Pictures» تولید فیلم «بگیر و ببر» را برعهده دارند.

نقش متفاوت اسکارلت جوهانسون در «بگیر و ببر»

نویسنده این فیلم «گَری اسپینِلی» است و «جوئل سیلوِر» «تابی مَگُوایر»، «اسکارلت یوهانسن»، «مَتیو پلووف» و «جاناتان لیا» تیم تهیه‌کنندگان این پروژه سینمایی هستند.

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی است، روایتگر زنی‌ است که در شغلی که در سیطره مردان است به موفقیت‌های چشمگیری می‌رسد.

خبرگزاری فارس: «اسکارلت جوهانسن» در فیلم «بگیر و ببر» که فیلمی همچون «حقه‌باز آمریکایی» است ایفای نقش می‌کند. «روپرت سَندرز» کارگردانی این فیلم را برعهده دارد.

«هال سادوف» رئیس کمپانی «سیلوِر پیکچرز» به همراه «اِتان اِروین»، «سارا مِیِر»، «ریچارد وِینبرگ» و «برِندان کوئرنِر» مدیران تولید این فیلم هستند.

——————-

خبرآنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: در نیمه های شب و بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو پارس 4 نفر در همدان کشته و مجروح شدند
دکتر علی احسان صالح، مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان نیز در خصوص این سانحه گفت: علت مرگ این افراد ضربه به سر بوده ولی با این وجود نمونه برداری، سم شناسی و دیگر آزمایش های مورد نیاز جهت دلائل دیگر صورت گرفته است.

سرهنگ علی فکری، با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت 3 بامداد امروز سه شنبه، یک دستگاه پژو پرشیا که با سرعت غیرمجاز در حال تردد در بلوار شهید احمدی روشن بود، واژگون شد که متاسفانه در این حادثه خونبار 4 نفر کشته و مجروح شدند.

بنابر اعلام کارشناسان پلیس راهور، سرعت بالا و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه علت این سانحه اعلام شده است.

این وسیله نقلیه ابتدا با جدول و سپس با درخت حاشیه بلوار برخورد کرده و واژگون می شود که متاسفانه 2 نفر خانم 29 و 31 ساله در دم جان باختند و 2 مرد جوان نیز به شدت مجروح و به بیمارستان بعثت همدان منتقل شدند.

خبرآنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: در نیمه های شب و بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو پارس 4 نفر در همدان کشته و مجروح شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *