طوفان شن ۱۵۷ نفر را راهی بیمارستان کرد + «گرگم و گله می‌برم» انیمیشن شد – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایرنا: مدیر مرکز حوادث وفوریت‌های پزشکی زاهدان گفت: بر اثر وقوع طوفان شن زابل، زهک، هامون در سه روزگذشته در شمال استان تاکنون ۱۵۷ نفر را راهی مراکز در مانی کرد
وی گفت: از تعداد ۱۵۷ مراجعه کننده به مناطق درمانی ۱۰۸ نفر به صورت سرپایی درمان و تعداد ۴۹ نفر در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زابل بستری شده‌اند.

خبرگزاری ایرنا: مدیر مرکز حوادث وفوریت‌های پزشکی زاهدان گفت: بر اثر وقوع طوفان شن زابل، زهک، هامون در سه روزگذشته در شمال استان تاکنون ۱۵۷ نفر را راهی مراکز در مانی کرد.

غلامعلی رفعت مدیر مرکز حوادث وفوریت های پزشکی گفت: بر اثر وقوع طوفان شن زابل، زهک، هامون در سه روزگذشته در شمال استان تاکنون ۱۵۷ نفر را راهی مراکز در مانی کرد که از این تعداد ۴۹ نفر بستری شدند.

——————-

خبرگزاری ایسنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون: فیلم‌نامه و کارگردانی این اثر پویانمایی را امیرهوشنگ معین بر عهده داشته است
«گرگم و گله می‌برم» انیمیشن شد

در این اثر هنری حسین قورچیان طراح صدا، محمد جعفری آهنگ‌ساز، ابراهیم سعیدی سلو، متین احمدی ضبط استودیو و حسین بهشتی کار میکس و مسترینگ را بر عهده داشته‌اند.

این فیلم، به همراه سه اثر جدید ‍پویانمایی دیگر کانون با عنوان‌های «زری زری کاکل‌زری» اثر مهین جواهریان، «کاش یک برادر داشتم» به کارگردانی ناهید شمس‌دوست و «ماهیگیر و بهار» ساخته سیدحسن سلطانی اولین حضور بین‌المللی خود را در بازار فیلم که در حاشیه سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برپا شده بود، تجربه کردند.

کودکان، داستان آشنای گرگ و بزغاله‌ها را در مدرسه به شکل نمایشِ عروسکی به اجرا در می‌آورند. بزِ مادر در فراغ بزغاله‌هایش و گرگِ خشمگین در تنهایی‌اش، با هم رودررو می‌شوند و مثل همیشه گرگ شکست می‌خورد، اما…

خبرگزاری ایسنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون: فیلم‌نامه و کارگردانی این اثر پویانمایی را امیرهوشنگ معین بر عهده داشته است.

پویانمایی «گرگم و گله می‌برم» بر گرفته از داستانی با همین‌ نام نوشته‌ی افسانه‌ شعبان‌نژاد است که با تکنیک انیمیشن دیجیتال به مدت 8 دقیقه بدون کلام در سال 1396 در امور سینمایی کانون تولید شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *