لی گرانت به منچستریونایتد پیوست + «شینزو آبه» سفر خود را به ایران لغو کرد – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: لی گرانت دروازه بان استوک سیتی با قراردادی 2 ساله به باشگاه منچستر یونایتد ملحق شد.

 باشگاه منچستریونایتد لی گرانت 35 ساله که سابقه حصور در تیم هایی مانند شفلید ونزدی، دربی کانتی و اخیر استوک سیتی را در کارنامه می بیند به عنوان دروازه بان سوم در اختیار گرفته است
جوئل پریرا دروازه بان سوم یونایتد برای تجربه اندوزی از این تیم جدا شده است و حالا مورینیو تصمیم گرفته این سنگربان کهنه کار را به جای او جذب کند.

در اکتبر سال 2016 عملکرد گران در جریان دیدار تیم های استوک و یونایتد مورد ستایش مورینیو قرار گرفت و او یک تنه مقدمات یک امتیاز برای تیمش را فراهم کرد.

لی گرانت به منچستریونایتد پیوست

ورزش سه: لی گرانت دروازه بان استوک سیتی با قراردادی 2 ساله به باشگاه منچستر یونایتد ملحق شد.

 باشگاه منچستریونایتد لی گرانت 35 ساله که سابقه حصور در تیم هایی مانند شفلید ونزدی، دربی کانتی و اخیر استوک سیتی را در کارنامه می بیند به عنوان دروازه بان سوم در اختیار گرفته است.

——————-

خبرگزاری فارس: مقام‌های دولت ژاپن اعلام کردند که «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن برنامه سفر تابستانی خود را به ایران لغو کرده است
این سفر در صورت اجرا نخستین دیدار نخست وزیر ژاپن از تهران بعد از سال 1987 میلادی محسوب می‌شد.

خبرگزاری کیودو اشاره کرد که این اقدام دولت ژاپن در پی تلاش‌های «دونالد ترامپ‍» رئیس جمهور آمریکا برای انزوای ایران با خروج از برجام و تلاش در قطع صادرات نفت این کشور صورت گرفته است.

به نوشته خبرگزاری «کیودو»، مقام‌های مطلع در این زمینه گفته‌اند که دولت ژاپن امکان سفر آبه با ایران را با توجه به نحوه روابط بین واشنگتن و تهران در ماه‌های‌ پیش‌رو ارزیابی می‌کند.

به نوشته خبرگزاری «کیودو» این در حالی است که دولت ژاپن در پی تدارک برنامه ریزی سفر شینزو آبه به تهران در اواسط ماه جولای و گفت‌‌وگو با «حسن روحانی» رئیس جمهور این کشور بود.

خبرگزاری فارس: مقام‌های دولت ژاپن اعلام کردند که «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن برنامه سفر تابستانی خود را به ایران لغو کرده است.

دولت ژاپن به ایران اعلام کرده است که تا اواخر ماه جولای، شینزو آبه قادر به انجام این سفر نیست.

بر اساس این گزارش، آمریکا به ژاپن و دیگر متحدانش توصیه کرده خرید نفت خام ایران را تا تاریخ چهارم نوامبر سال جاری متوقف کنند اما توکیو به دولت ترامپ اعلام که قادر نیست خرید نفت خام از ایران را کاهش داده یا متوقف سازد و دلیل آن‌را نیز تاثیر منفی آن بر اقتصاد خود عنوان ساخته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *