تاریخ‌سازی دروازه‌بان مکزیک در جام جهانی + ستاره برزیل به مسی رسید – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: ساعتی پیش دیدار دو تیم مکزیک و برزیل به پایان رسید و شاگردان تیته با برتری 2-0 مقابل حریف سر سخت خود راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه شدند
حال سایت رسمی فیفا آمار دقیقی از واکنش‌های دروازه‌بانان حاضر در جام منتشر کرده است که طبق آن اوچوآ با 25 سیو به عنوان بهترین بازیکن در این زمینه نامیده می‌شود. رکوردی که بعد از جام جهانی 1966 بهترین رکورد به حساب می‌آید.

تاریخ‌سازی دروازه‌بان مکزیک در جام جهانی

اوچوآ به تنهایی در دیدار امشب برابر برزیل 8 واکنش از خوب به نمایش گذاشت و در مسابقه اول مقابل آلمان با 9 سیو به عنوان ستاره میدان انتخاب شد. وی بعد در مصاف با کره جنوبی و سوئد هم در مجموع 8 واکنش از خود به جا گذاشت تا به تنهایی ستاره مکزیک در روسیه لقب گیرد.

ورزش سه: ساعتی پیش دیدار دو تیم مکزیک و برزیل به پایان رسید و شاگردان تیته با برتری 2-0 مقابل حریف سر سخت خود راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه شدند.

تاریخ‌سازی دروازه‌بان مکزیک در جام جهانی

اما در کنار بازی خوب برزیل از درخشش گیلرمو اوچوآ، دروازه‌بان تیم ملی مکزیک هم نباید گذشت. بازیکنی که با واکنش‌های خوب خود مانع سنگین‌تر شدن شکست مکزیک شد. اوچوآ در مرحله مقدماتی هم یکی از ستارگان تیمش بود و یکی از بازیکنان موثر مکزیک در راه صعود به جمع 16 تیم برتر جام به حساب آمد.

——————-

ورزش سه: نیمار جونیور ستاره فوتبال برزیل موفق شد در دقیقه 51 دیدار برابر مکزیک یکی از دو گل برزیل در این دیدار را ثمر برساند تا از نظر تعداد گل با مسی برابر شود

رونالدو دیگر ستاره فوتبال دنیا تاکنون در چهار حضور خود موفق به ثبت 7 گل شده است که 4 گل در جام جهانی 2018 رقم خورد و در سه جام جهانی قبلی خود یعنی 2006، 2010 و 2014 هم تنها یک بار موفق به باز کردن دروزاه حریفان شده است.

با توجه به 26 ساله بودن نیمار این ستاره برزیلی که حالا با آمار مسی برابر از لحاظ گلزنی برابر شده، می تواند حداقل در یک جام جهانی دیگر هم حضور داشته باشد و حتی توانایی رسیدن به آمار 15 گل زده که بهترین آمار ثبت شده در جام جهانی است را دارد.

ورزش سه: نیمار جونیور ستاره فوتبال برزیل موفق شد در دقیقه 51 دیدار برابر مکزیک یکی از دو گل برزیل در این دیدار را ثمر برساند تا از نظر تعداد گل با مسی برابر شود.

مسی که با ناکامی جام جهانی روسیه را ترک کرد، در مجموع و در طول چهار جام جهانی مختلفی که حضور داشته موفق به ثبت شش گل شده است. مسی یک گل در جام جهانی 2006، یک گل در جام جهانی 2018 و چهار گل در جام جهانی 2014 برزیل به ثمر رسانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *