زمان آغاز ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد + نادال راهی نیمه نهایی تنیس آزاد فرانسه شد – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آینده، ۲۰ خردادماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت
واحدهای دانشگاهی موظفند حداکثر تا ۱۰ تیرماه با مراجعه به سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی نسبت به اعمال ظرفیت پیشنهادی ورود و خروج در هر رشته اقدام کنند.

خبرگزاری ایسنا: ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آینده، ۲۰ خردادماه آغاز می‌شود و تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

متقاضیان برای ثبت‌نام باید به سامانه “منادا” به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کنند.

روند اجرایی پاسخگویی واحدهای دانشگاهی مبدا و مقصد پس از دریافت درخواست دانشجو از طریق سامانه باید حداکثر طی مدت ۷۲ ساعت انجام شود.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: در سومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های تنیس آزاد فرانسه امروز (پنجشنبه) رافائل نادال، پرافتخارترین تنیسور تاریخ این رقابت‌ها با 10 عنوان قهرمانی، مقابل دیگو شوارتزمن از آرژانتین به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد
نادال در حالی این مسابقه را با نتیجه 4 بر یک برد که ست اول را با نتیجه 6 بر4 باخته بود. او سه ست‌ بعدی را به ترتیب با نتایج 6 بر 3، 6 بر 2 و 6 بر 2 برد. نادال با این پیروزی باید به مصاف برنده بازی مارین سیلیچ و خوان مارتین دل‌پوترو برود.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی هم روز جمعه پدیده رقابت‌ها مارکو سکیناتو از ایتالیا که در مرحله یک چهارم نهایی نواک جوکوویچ را حذف کرد، برابر دومنیک تیم به میدان خواهد رفت.

 خبرگزاری تسنیم: در سومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های تنیس آزاد فرانسه امروز (پنجشنبه) رافائل نادال، پرافتخارترین تنیسور تاریخ این رقابت‌ها با 10 عنوان قهرمانی، مقابل دیگو شوارتزمن از آرژانتین به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *