مراکش و گام‌های آخر برای میزبانی جام جهانی + زور رقیب تیم ملی ایران به بلژیک نرسید – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: در شرایطی که فیفا اعلام کرده میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ در روز سیزدهم ماه ژوئن یعنی دقیقا یک روز مانده به آغاز جام جهانی امسال در روسیه معرفی می شود، کشور مراکش به عنوان یکی از دو کاندید نهایی این امر، در حال طی کردن آخرین گام های خود است
گفتنی است رقیب مراکش در کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ کشورهای آمریکا، کانادا و مکزیک هستند که به عنوان یک نامزد برای میزبانی اقدام کرده اند.

مراکش و گام های آخر برای میزبانی جام جهانی

ورزش سه: در شرایطی که فیفا اعلام کرده میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ در روز سیزدهم ماه ژوئن یعنی دقیقا یک روز مانده به آغاز جام جهانی امسال در روسیه معرفی می شود، کشور مراکش به عنوان یکی از دو کاندید نهایی این امر، در حال طی کردن آخرین گام های خود است.

اخیرا کشور کامرون هم طی نامه ای رسما حمایت خود را در خصوص میزبانی مراکش در جام جهانی ۲۰۲۶ اعلام کرده و به جمع کثیری از دیگر کشودهای آفریقایی پیوسته است. کامرون و الجزایر جزو کشورهایی بودند که با توجه به برخی مشکلات سیاسی، انتظار می رفت تن به حمایت از مراکش ندهند اما سرانجام این اتفاق افتاد و دو کشور مهم آفریقایی حاضر به حمایت از کاندید آفریقایی میزبانی جام جهانی شدند‌.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: در ادامه بازی‌های دوستانه ملی، پرتغال، رقیب تیم ملی کشورمان در گروه دوم جام‌جهانی 2018 در خانه‌ بلژیک به تساوی بدون گل رضایت داد
در دیگر بازی دوستانه، اسلوونی 2 بر صفر از سد مونته‌نگرو گذشت.

روند 45 دقیقه دوم هم شبیه نیمه اول بود و پرتغال و بلژیک از موقعیت‌هایشان بهره نبردند تا در نهایت پرتغال در غیاب ستاره‌اش، کریس رونالدو، مساوی بدون گل را مقابل میزبانش بپذیرد.

در نیمه اول بازی ورزشگاه هیسل بروکسل، هر 2 تیم موقعیت‌های زیادی داشتند اما بتو در دروازه پرتغال و کورتوا در سنگر بلژیک فرصت‌ها را مهار کردند تا 2 تیم با تساوی به رختکن بروند.

 خبرگزاری تسنیم: در ادامه بازی‌های دوستانه ملی، پرتغال، رقیب تیم ملی کشورمان در گروه دوم جام‌جهانی 2018 در خانه‌ بلژیک به تساوی بدون گل رضایت داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *