پرسپولیس باید همچنان تقویت شود + فرم به فرم با موفقیت رونالدو و ناکامی مسی – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری مهر: مرتضی فنونی‌زاده در خصوص تمدید قرارداد کمال کامیابی‌نیا با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او هافبک قابل اطمینانی است
خبرگزاری مهر: مرتضی فنونی‌زاده در خصوص تمدید قرارداد کمال کامیابی‌نیا با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او هافبک قابل اطمینانی است. کامیابی‌نیا توانایی جنگیدن در بازی‌های مهم را دارد و فصل گذشته با وجود مصدومیت‌هایی که داشت، نشان داد می‌تواند مهره تأثیرگذاری برای کادر فنی باشد. به نظرم بهترین تصمیم را برای ماندن گرفت، چون خودش هم خیلی خوب می‌داند هیچ تیمی مثل پرسپولیس برایش نخواهد بود.

وی در ادامه درباره جذب بازیکنانی نظیر مهدی شریفی توسط مدیریت باشگاه افزود: پرسپولیس از سوی فیفا با محرومیت از حضور در نقل و انتقالات تابستانی روبرو شده است‌ و نمی‌توانست حضور فعالی داشته باشد؛ با این حال فکر می‌کنم مدیریت باشگاه بهترین تصمیم را در خصوص تقویت برخی پست‌ها نظیر خط حمله گرفت تا مهدی شریفی بتواند از نیم فصل برای پرسپولیس بازی کند. اما فکر می‌کنم این خریدها کافی نیست و اگر پرسپولیس می‌خواهد قهرمان سه باره‌ لیگ برتر ایران شود، باز هم باید تقویت شود. همچنین هواداران دیگر از این تیم در آسیا هم انتظار قهرمانی دارند و نباید آرزوهایشان را از دست رفته ببینند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان با آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران در ادامه مسابقات جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه خاطرنشان کرد: بازی‌های خیلی سختی در مرحله گروهی داریم. اسپانیا و پرتغال غول‌های فوتبال دنیا هستند. امیدوارم غیرت ایرانی با فوتبال مدرن تلفیق شود تا بتوانیم آبرومند بازی کنیم.

——————-

خبرگزاری فارس: دو ستاره اول فوتبال جهان که مورد توجهات فوتبالدوستان جهان در جام جهانی قرار دارند با نمایش های متفاوتی جام را آغاز کردند
فرم به فرم با موفقیت رونالدو و ناکامی مسی

تصویر زیر فرم به فرم آغاز موفقیت رونالدو و ناکامی مسی در را به تصویر می‌کشد.

خبرگزاری فارس: دو ستاره اول فوتبال جهان که مورد توجهات فوتبالدوستان جهان در جام جهانی قرار دارند با نمایش های متفاوتی جام را آغاز کردند.

رونالدو در دیدار مقابل اسپانیا موفقیت و درخشش خود را در دقیقه 3 با به ثمر رساندن پنالتی آغاز کرد و با گل سوم از روی یک ضربه ایستگاهی استثنایی به پایان رساند و ناکامی مسی مقابل ایسلند در اولین دیدار با پنالتی حساسی که هدر داد آغاز شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *