جام جهانی 2018؛ آمار بازی اسپانیا و پرتغال + فردا در چین، عید فطر است – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌‌های ملی فوتبال اسپانیا و پرتغال در گروه B مسابقات جام جهانی 2018 روسیه با نتیجه 3-3 به پایان رسید
آفساید:
اسپانیا:3
پرتغال:یک

مالکیت توپ:
اسپانیا:61 درصد
پرتغال:38 درصد

شوت داخل چهارچوب:
اسپانیا: 5
پرتغال:3

شوت خارج از چهارچوب:
اسپانیا:5
پرتغال:2

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌‌های ملی فوتبال اسپانیا و پرتغال در گروه B مسابقات جام جهانی 2018 روسیه با نتیجه 3-3 به پایان رسید. آمار این بازی به شرح زیر است:

کرنر:
اسپانیا:5
پرتغال:4

موقعیت‌های گل:
اسپانیا: 12
پرتغال:8

شوت بلوکه شده:
اسپانیا:2
پرتغال:3

کارت زرد:
اسپانیا:یک
پرتغال:یک

تیر دروازه:
اسپانیا:یک
پرتغال:صفر

کارت قرمز:
اسپانیا:صفر
پرتغال:صفر

——————-

خبرگزاری ایرنا: مسلمانان چین فردا شنبه را به عنوان نخستین روز ماه شوال و عید سعید فطر و پایان 30 روز روزه داری اعلام کردند
بر این اساس فردا در تمامی مساجد و مراکز اسلامی شهرهای چین از جمله مساجد نیوجیه، شوتسون و مادیان در پکن و صدها مرکز عبادی مسلمانان چینی نماز عید سعید فطر برگزار خواهد شد.

خبرگزاری ایرنا: مسلمانان چین فردا شنبه را به عنوان نخستین روز ماه شوال و عید سعید فطر و پایان 30 روز روزه داری اعلام کردند.

بنا بر رسم مسلمانان چین، روز شنبه روزه داران چینی نیز پس از یک ماه مجاهدت با نفس با حضور در مساجد شهرهای مختلف، ضمن برگزاری نماز سعید عید فطر به برگزاری آئین های ویژه این ایام مبارک می پردازند.

بر اساس آمارهای رسمی حدود 20 میلیون مسلمان در چین زندگی می کنند اگر چه آمارهای غیر رسمی این رقم را حدود 50 میلیون نفر براورد می کنند.

بر اساس اعلام انجمن اسلامی چین و مساجد شهر پکن، پایتخت جمهوری خلق چین، مسلمانان مناطق مرکزی و بخش قابل توجهی از شهرهای مرکزی چین روز شنبه را به عنوان عید سعید فطر اعلام کردند و بر اساس آداب و رسوم خویش به بزرگداشت این عید اسلامی می پردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *