پوستر غیرمنتظره بازی فیفا: رونالدو با پیراهن رئال! + شکست تیم فوتبال ۵ نفره ایران برابر آرژانتین – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: کمپانی EA Sport، تبلیغات بازی ویدیویی فیفا 2019 را آغاز کرده که در آن، رونالدو با پیراهن جدید رئال حضور دارد
 معرفی نسخه جدید بازی در طول یک کنفرانس خبری انجام شد و این اتفاق در حالیست که حضور رونالدو در رئال مادرید برای فصل آینده هنوز مشخص نیست. رابطه مدیریت رئال و رونالدو در پرتنش ترین حالت ممکن است و این تصویر تنها آتش این تنش را بیشتر خواهد کرد.

پوستر غیرمنتظره بازی فیفا: رونالدو با پیراهن رئال!

این بازی در اواخر سپتامبر منتشر خواهد شد و باید دید که آیا پوستری که برای آن با حضور رونالدو در پیراهن جدید رئال منتشر شده، پوستر نهایی است یا در هنگام انتشار بازی، پوستر جدیدی منتشر خواهد شد. کمپانی هایی که با بازیکنان برای تبلیغات خود قرارداد دارند، از جمله PES، معمولا در هنگام ساخت پوستر از حضور بازیکن در فصل آینده اش مطمئن می‌شوند و باید دید در نهایت حضور رونالدو در رئال چگونه خواهد شد.

ورزش سه: کمپانی EA Sport، تبلیغات بازی ویدیویی فیفا 2019 را آغاز کرده که در آن، رونالدو با پیراهن جدید رئال حضور دارد.

——————-

ایسنا: در دومین روز از رقابت‌های فوتبال پنج نفره قهرمانی جهان که در مادرید اسپانیا در حال برگزاری است، تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود در این رقابتها به مصاف تیم آرژانتین رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب این تیم شد
ایسنا: در دومین روز از رقابت‌های فوتبال پنج نفره قهرمانی جهان که در مادرید اسپانیا در حال برگزاری است، تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود در این رقابتها به مصاف تیم آرژانتین رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب این تیم شد.

رقابت‌های فوتبال پنج‌نفره قهرمانی جهان در 4 گروه 5 تیمی برگزار می‌شود و ایران در گروه B با آرژانتین، فرانسه و کلمبیا همگروه است.

تیم ایران روز یکشنبه ۲۰خرداد با فرانسه و روز سه‌شنبه ۲۲خرداد با کلمبیا دیدار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *