مسی نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارد + هواداران بارسلونا خواهان کدام ستاره‌ها هستند؟ – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: خیلی ها معتقدند که لیونل مسی برای رسیدن به سطح مارادونا و پله، باید در جام جهانی با آرژانتین قهرمان شود
 این چهارمین جام جهانی مسی است و او هرگز نتوانسته با تیم ملی کشورش قهرمان جهان شود. 4 سال پیش در برزیل، مسی با آلبی سلسته تا فینال نیز پیش رفت ولی پشت سد آلمان باقی ماند.

ورزش سه: خیلی ها معتقدند که لیونل مسی برای رسیدن به سطح مارادونا و پله، باید در جام جهانی با آرژانتین قهرمان شود.

جدایی اینیستا:« پر کردن جای خالی اینیستا بسیار دشوار خواهد بود و باید خیلی سخت تلاش کنیم. او در داخل و بیرون زمین یک الگو بود اما این قانون فوتبال است و قبلا در مورد پویول و ژاوی نیز اتفاق افتاد. اینیستا اولین بازیکن بزرگی نیست که از بارسا جدا می شود و آخری هم نخواهد بود.»

مسی نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارد

مسی نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارد

سرخیو بوسکتس در مورد مسی گفت:« او بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و برای اثبات این موضوع، نیازی به قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی ندارد. مسی یک دهه است که بهترین است و همیشه نیز از او به عنوان بهترین یاد خواهد شد.»

——————-

ورزش سه: نشریه اسپورت در یک نظرسنجی از هواداران بارسلونا خواست بازیکنان مورد نظر خود را برای فصل تابستان انتخاب کنند
ناکامی در فصول اخیر در لیگ قهرمانان اروپا باعث شده بارسلونا در تلاش برای تقویت همه جانبه تیمش برای فتح این رقابت های معتبر در فصل بعدی باشد.

در یک نطرسنجی که بین هواداران بلوگرانا برگزار شد، آنها به ترتیب خواهان اضافه شدن آنتوان گریزمان و کریستن اریکسن به ترکیب تیم محبوبشان بودند و بعد از این 2 بازیکن نام کلمنت لگلنت مدافع 22 ساله و فرانسوی سویا و همچنین آرتور، هافبک برزیلی گرمیو که با بارسا قرارداد بسته اما مشخص نیست این تابستان راهی نوکمپ خواهد شد یا انتقال او دیرتر انجام خواهد شد، قرار دارد.

همچنین از بین فیلیپ کوتینیو، پائولینیو، یری مینا، عثمان دمبله و نلسون سمدو، فیلیپ کوتینیو که نیم فصل راهی نوکمپ شد بهترین خرید فصل قبل این تیم لقب گرفت.

ورزش سه: نشریه اسپورت در یک نظرسنجی از هواداران بارسلونا خواست بازیکنان مورد نظر خود را برای فصل تابستان انتخاب کنند.

همچنین 54 درصد طرفداران بارسا حس می کنند این تیم ابتدا در خط میانی و بعد از آن 34 درصد معتقدند در خط دفاعی نیاز به تقویت دارد.

هواداران بارسلونا خواهان کدام ستاره‌ها هستند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *