درویش: ۹۵ درصد بازیکنان سایپا حفظ می‌شوند + مسی: فرزندانم از هالک نکات زیادی می‌آموزند! – تالار کافه کلاسیک

مهر: رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا با اشاره به خبرهای حضور علی دایی در تیم های ترکیه ای و تیم ملی، گفت: دایی خودش مصاحبه ای انجام داده و همه را تکذیب کرده است
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر دریافت حق رشد قلی زاده از باشگاه شارلوا تاکید کرد: قلی زاده مبلغی از باشگاه طلب داشت که بخشی از آن با حق رشد او تسویه شد. مابقی پول هم پرداخت شد و مشکلی در این زمینه نداریم.

مدیرعامل باشگاه سایپا هم چنین درباره وضعیت محمدرضا اخباری و احتمال جدایی این دروازه بان به خاطر نیمکت نشینی خاطرنشان کرد: اخباری با ما قرارداد دارد و صحبتی از جدایی او نیست. این بازیکن در لیست علی دایی هم هست. حالا اگر نیمکت نشین بوده باید خودش تلاش کند و به ترکیب تیم برگردد. علی قلی زاده هم همین شرایط را داشت ولی تلاش کرد و حقش را گرفت.

وی افزود: طبق لیست دایی، ۹۵ درصد بازیکنان را حفظ می کنیم. چند بازیکن هم هستند که باید تیم جدیدی برای خودشان پیدا کنند.

مدیرعامل باشگاه سایپا درباره انتخاب جایگزین علی قلی زاده تاکید کرد: دایی دو بازیکن را در این پست معرفی کرده و هر دو بازیکن داخلی هستند نه خارجی. به جز مدافع غنایی که از سال قبل با سایپا قرارداد دارد، نام بازیکن خارجی در لیست علی دایی وجود ندارد.

مهر: رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا با اشاره به خبرهای حضور علی دایی در تیم های ترکیه ای و تیم ملی، گفت: دایی خودش مصاحبه ای انجام داده و همه را تکذیب کرده است. وی در سایپا می ماند. اگر دایی امروز به یک استان هم سفر کند، می گویند آمده تا سرمربی فلان تیم شود. به هر حال دایی برنامه هایش را هم به سایپا داده و لیست بازیکنان مدنظرش را گرفته ایم.

——————-

ورزش سه: لیونل مسی، ستاره 30 ساله تیم ملی آرژانتین از علاقه زیاد خودش و فرزاندانش به سگ نژاد ماستیف خود سخن گفت
مسی: فرزندانم از هالک نکات زیادی می‌آموزند!

در مصاحبه با نشریه PAPER، لیونل مسی پرده از علاقه بسیار زیادی به حیوانات برداشته و مدعی شد همانطور که خودش در زندگی مسائل زیادی را از حیوانات آموخته است، فرزندان وی نیز اینگونه هستند و رابطه بسیار خوبی در خانه لیونل مسی بین طرفین برقرار است. این نشریه تصویر جالبی از لیونل مسی بالای سر یک نژاد مورد توجه بز نیز منتشر کرده است.

فرزاندان من نکات زیادی را از هالک (نام سگ لئو مسی) می آموزند و عشق و علاقه دو طرفه بین هالک و فرزندانم ثابت و استوار است.”

مسی: فرزندانم از هالک نکات زیادی می‌آموزند!

لیونل مسی گفت: “من مدافع بزرگ حقوق حیوانات هستم. من با حیوانات بزرگ شده و چیزهای زیادی از آنها آموختم و حالا ما یک سگ بزرگ داریم که تبدیل به عضوی از خانواده من شده و در همه مسائل کنار ماست.

ورزش سه: لیونل مسی، ستاره 30 ساله تیم ملی آرژانتین از علاقه زیاد خودش و فرزاندانش به سگ نژاد ماستیف خود سخن گفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *