ورزش نکردن بعد از طلاق، عوامل مرگ زودرس! + برانکو تا یکشنبه جواب می‌دهد – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: مطالعات جدید در دانشگاه آریزونا نشان داده است که کمتر شدن فعالیت فیزیکی و ورزش و سیگار کشیدن بعد از طلاق باعث مرگ زودرس می‌شود
یکی از محققان دانشگاه آریزونا در این باره می‌گوید: شرایط زناشویی به سلامت فیزیکی و سلامت روان افراد تاثیرگذار است. طلاق خطراتی برای سلامتی ایجاد می‌کند و این مشکلات ناشی از اتفاقاتی مانند ورزش نکردن و سیگار کشیدن هستند.

خبرگزاری ایسنا: مطالعات جدید در دانشگاه آریزونا نشان داده است که کمتر شدن فعالیت فیزیکی و ورزش و سیگار کشیدن بعد از طلاق باعث مرگ زودرس می‌شود.

بررسی‌ها نشان داده است افرادی که طلاق گرفته‌اند یا از هم جدا شده‌اند ۴۶ دصد بیشتر در معرض مرگ زودرس قرار دارند. زنان بیش از مردان بعد از طلاق دچار نارضایتی از زندگی می‌شوند.

دلیل این مساله کاملا مشخص نشده است اما بررسی‌های اخیر نشان داده است که سیگار کشیدن و ورزش نکردن بعد از طلاق در بالا رفتن احتمال مرگ زودرس تاثیرگذار است.

طلاق معمولا با کاهش سلامتی فرد همراه است. بررسی‌ها نشان داده است افرادی که طلاق می‌گیرند احتمال مرگ زودرس دارند.

البته باید این را هم در نظر گرفت که طلاق همیشه تاثیر منفی بر سلامت ندارد. این مساله بستگی به کیفیت زندگی فرد نیز دارد.

——————-

خبرگزاری تسنیم:  برانکو ایوانکوویچ برای برگزاری اردوی 12 روزه تیمش کشورهای اوکراین، کرواسی، ترکیه و اتریش را مدنظر دارد و قرار است تا دو روز دیگر کشور مورد نظرش را برای این اردوی سرخپوشان مشخص کند
سرخپوشان قرار است در تاریخ 26 خردادماه در تهران تمرینات خود را آغاز کنند و در تاریخ 8 تیرماه نیز برای دو هفته عازم اردوی خارج از کشور خواهند شد.

کشور اوکراین برای برانکو و تیمش خوش‌یمن بوده چرا که پرسپولیس هر وقت در این کشور در ابتدای فصل اردو زده در لیگ به قهرمانی رسیده است.

در حال حاضر کشور اوکراین گزینه اول برانکو برای برگزاری اردوی 12 روزه تیمش است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به مانند دو فصل اخیر پرسپولیس در همین کشور اردوی آماده‌سازی خود را برگزار خواهد کرد.

خبرگزاری تسنیم:  برانکو ایوانکوویچ برای برگزاری اردوی 12 روزه تیمش کشورهای اوکراین، کرواسی، ترکیه و اتریش را مدنظر دارد و قرار است تا دو روز دیگر کشور مورد نظرش را برای این اردوی سرخپوشان مشخص کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *