نه سیچلو ادعایی دارد، نه ما قراردادش را دیده‌ایم – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال درباره کادر فنی تیم ملی والیبال “ب” ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: با توجه به انصراف خوان سیچلو از ادامه همکاری با فدراسیون والیبال ایران و نامه استعفایی که برای ما فرستاد، در هیئت رئیسه تصمیم گرفته شد که هدایت تیم ملی والیبال را به کادرفنی صددرصد ایرانی بسپاریم
احمد ضیایی در پایان درباره شکست در هفته اول لیگ ملت ها برابر ژاپن آن هم پس از هشت سال گفت: در گذشته هم شاهد این باخت ها بودیم. مطمئنا بازیکنان ایران به مرور در مسابقات جا خواهند افتاد و شرایط بهتری را تجربه می‌کنند. تمام تیم‌ها در مسابقاتی از جمله لیگ ملت ها تلاش می‌کنند تا آموخته هایشان را محک بزنند تا در تورنمنت‌های دیگر نتیجه اش را ببینند. ما تا هفت سال دیگر در لیگ ملت‌ها خواهیم بود و مطمئناً در طول این سال‌ها دچار چالش می‌شویم. قبول دارم که همه اهالی والیبال دوست داشتند ایران برابر ژاپن به پیروزی برسد و از باخت برابر آن ها ناراحت هستند و حق هم دارند اما بالاخره در یک روز بازی یک تیم نمی گیرد و روزش نیست. ژاپن هم تیم ضعیفی نیست و جز تکنیکی ترین تیم های این دوره از دیگر ملت‌های والیبال است و در سال‌های اخیر تلاش بسیار زیادی کرده است. امیدوارم بچه ها روز به روز بهتر شوند.

رئیس فدراسیون والیبال در توضیح درباره قرارداد بسته شده با خوان سیچلو در سال ۲۰۱۵ و شائبه‌های مربوط به گرفتن حقوق در ماه هایی که در ایران نبوده، اظهار کرد: قرار بوده که اگر سیچلو به ایران بازگردد نصف دستمزد زمان حضورش را برای ماه هایی که در ایران نبوده است بگیرد و این تصمیم هم قبل از من گرفته شده بود.

او ادامه داد: براساس تصمیم جدید جهانگیر سید عباسی به عنوان سرمربی و محمد خمسه و محمد رضا تندروان هم به عنوان کمک مربی انتخاب شدند و کارشان را به زودی آغاز خواهند کرد. همچنین یک کادر دیگر هم به این سه نفر کمک خواهند کرد.

ایسنا: احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال درباره کادر فنی تیم ملی والیبال “ب” ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: با توجه به انصراف خوان سیچلو از ادامه همکاری با فدراسیون والیبال ایران و نامه استعفایی که برای ما فرستاد، در هیئت رئیسه تصمیم گرفته شد که هدایت تیم ملی والیبال را به کادرفنی صددرصد ایرانی بسپاریم.

او افزود: در حال حاضر نه سیچلو ادعایی کرده است و نه ما قرارداد را دیده‌ایم. فدراسیون در زمانی که سیچلو سرمربی تیم ملی زیر ۲۳ سال بوده و قرارداد داشته به او دستمزد پرداخت کرده است ولی در زمان هایی که نبوده به هیچ وجه پولی به او داده نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *