روسیه: حفظ برجام اهمیت دارد + زکی‌پور: سربازی رفتم و مشکلی ندارم – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اظهار داشت که کرملین انتظار دارد تهران خواسته های آمریکا درمورد برجام را بسنجد و مهم است که توافق هسته ای حفظ شود
خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اظهار داشت که کرملین انتظار دارد تهران خواسته های آمریکا درمورد برجام را بسنجد و مهم است که توافق هسته ای حفظ شود.

وی افزود: روسیه و کشورهای اروپایی بارها ابراز امیدواری کرده اند که تهران در توافق باقی خواهد ماند. در حقیقت، آمریکا تنها کشوری است که از برجام با وجود همه تبعات منفی مربوط به این خروج، خارج شده است. به همین دلیل است که نگرش تهران نسبت به این موضوع مسئله مهمی است، زیرا این توافق هنوز وجود دارد و تنها واشنگتن دیگر در آن حضور ندارد.

پسکوف گفت: مسئله این است که دیدگاه تهران نسبت به این ۱۲ درخواست آمریکا چیست. کرملین، تهران و کشورهای اروپایی حاضر در برجام به تعهدات برجامی خود مجددا تأکید کرده اند.

——————-

ورزش سه: میلاد زکی پور که 2 فصل در استقلال حضور داشته است؛ شایعه شده که برای پشت سر گذاشتن دوران خدمت سربازی خود قصد ترک این تیم را دارد

ورزش سه: میلاد زکی پور که 2 فصل در استقلال حضور داشته است؛ شایعه شده که برای پشت سر گذاشتن دوران خدمت سربازی خود قصد ترک این تیم را دارد.

با این حال میلاد زکی پور در گفت و گو با خبرنگار ما این شایعه را تکذیب می کند: اصلا چنین چیزی درست نیست و من قبلا در نیروی مقاومت دوران سربازی خود را پشت سر گذاشته ام.

او در پاسخ به این سوال که برای فصل جدید چه تصمیمی دارد هم گفت: من با استقلال قرارداد دارم و برای فصل جدید با تمام وجود در خدمت این تیم هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *