اپراتور تلفن همراه، اسپانسر جشن قهرمانی حذفی + ویزیت رایگان به جای حبس برای یک پزشک – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: اسپانسر جشن قهرمانی جام حذفی با جشن قهرمانی لیگ برتر تفاوت دارد.

 پیش از این شرکت استیل آذین ایرانیان (که اسپانسر جشن قهرمانی لیگ برتر بود که برای پرسپولیس برگزار شد) اسپانسر بود؛ اما اسپانسر جشن قهرمانی جام حذفی شرکت همراه اول است
احتمالا با توجه به این که حسین هدایتی مالک استیل آذین قبلا از پرسپولیس حمایت مالی می کرده، برای اینکه شائبه ای به وجود نیاید سازمان لیگ تصمیم گرفته اسپانسری قهرمانی جام حذفی را به شرکت همراه اول واگذار کند.

ورزش سه: اسپانسر جشن قهرمانی جام حذفی با جشن قهرمانی لیگ برتر تفاوت دارد.

 پیش از این شرکت استیل آذین ایرانیان (که اسپانسر جشن قهرمانی لیگ برتر بود که برای پرسپولیس برگزار شد) اسپانسر بود؛ اما اسپانسر جشن قهرمانی جام حذفی شرکت همراه اول است.

——————-

خبرگزاری ایسنا: یک پزشک تبریزی به علت قصور در یک پرونده پزشکی به پرداخت دیه و یک هزار و 500 ساعت ویزیت رایگان در شهرستان های محروم استان محکوم شد
این پزشک که به اتهام قصور در یک پرونده پزشکی مجرم شناخته شده بود، با توجه به مجازات‌های جایگزین حبس، از سوی قاضی حسین محمدزاده آلمالو رییس شعبه 116 دادگاه کیفری 2 تبریز علاوه بر پرداخت دیه به خانواده بیمار، به ویزیت رایگان بیماران زیر نظر معاونت بهداشت و درمان شهرستان‌های مذکور به‌ عنوان مجازات جایگزین از دو سال حبس تعزیری مکلف شد.

خبرگزاری ایسنا: یک پزشک تبریزی به علت قصور در یک پرونده پزشکی به پرداخت دیه و یک هزار و 500 ساعت ویزیت رایگان در شهرستان های محروم استان محکوم شد.

 بر اساس اعلام روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، قاضی یکی از شعبه های دادگاه تبریز، یک پزشک را به ارایه خدمات عمومی در قالب ویزیت رایگان در بیمارستان های شهرستان های چاراویماق، ورزقان و خداآفرین موظف کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *