ایندیپندنت: دمشق و دوحه روابط را از سرمی‌گیرند + تنها شرط حضور ایکاردی در جام جهانی – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: تحلیلگر مشهور روزنامه ایندپندنت اعلام کرد که دمشق و دوحه گام‌های اولیه را برای از سرگیری روابط برداشته‌اند
فیسک گفت: قطر هرگز نمی‌تواند بر سوریه سیطره یابد اما “احتمالا از نفوذ چشمگیری در این کشور برخوردار شود”. با توجه به اینکه سوریه در سواحل دریای مدیترانه است، این مسئله به قطر قدرتی را می‌دهد که حتی عربستان هم آن را ندارد.

به رغم این مسئله رابرت فیسک گفت: این تحول یک داستان جالب توجه است به ویژه در سایه بحران روابط میان قطر با عربستان، امارات، بحرین و مصر. قطر کشور بزرگی است؛ چراکه نفت و گاز و شبکه تلویزیونی الجزیره را دارد اما تنها شده و دعا می‌کند که عربستان و امارات به این کشور حمله نکنند.

خبرگزاری ایسنا: تحلیلگر مشهور روزنامه ایندپندنت اعلام کرد که دمشق و دوحه گام‌های اولیه را برای از سرگیری روابط برداشته‌اند.

وی گفت: روزنامه‌نگارانی که در این نشست حضور یافتند از فاش کردن این اطلاعات در رسانه‌ها منع شدند اما آن‌ها آنچه را که اسد گفته بود در گفتگوهای خود مورد بررسی قرار دادند و اشاره کردند که صحبت بیشتر درباره آغاز تماس‌های دوجانبه میان مردم دو کشور است نه عادی‌سازی روابط سیاسی.

 رابرت فیسک، روزنامه‌نگار انگلیسی و تحلیلگر مشهور روزنامه ایندپندنت در گزارشی برای این روزنامه نوشت: بشار اسد، رئیس‌جمهور روسیه از چند روز پیش نشست محرمانه‌ای با برخی روزنامه‌نگاران سوری داشته و به آن‌ها ابلاغ کرده که روابط میان قطر و سوریه در سطح پایین ازسرگرفته شده است.

——————-

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی آرژانتین یک دلیل را برای حضور مائورو ایکاردی در جام جهانی روسیه مشخص کرد.

 جام جهانی روسیه تقریبا ۴۰ روز دیگر آغاز می شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت ها باید در ۸ گروه چهار تیمی برابر هم به میدان بروند
خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی آرژانتین یک دلیل را برای حضور مائورو ایکاردی در جام جهانی روسیه مشخص کرد.

ترافیک مهاجم در تیم ملی آرژانتین باعث دردسر سرمربی تیم ملی این کشور شده است. به نظر می رسد از بین مائورو ایکاردی و سرخیو آگوئرو یک بازیکن به جام جهانی برده شود.

خورخه سامپائولی سرمربی تیم ملی آرژانتین درباره این موضوع که کدام یک از بازیکنان به جام جهانی برده خواهد شد گفت: من به ایکاردی هم گفتم که تنها در شرایطی او را به جام جهانی خواهیم برد که سرخیو آگوئرو نتواند به شرایط آرمانی برسد. سرخیو اکنون کمی مصدومیت دارد و باید ببینیم او می تواند خود را به شرایط عالی برساند یا خیر.

مائورو ایکاردی در این فصل طی ۳۳ بازی برای تیم اینتر موفق شده است ۲۷ گل به ثمر برساند ولی در عین حال اخباری مبنی بر رابطه سرد او با لیونل مسی در تیم ملی شنیده شده است.

تیم ملی آرژانتین در جام جهانی روسیه در گروه دشواری با تیم های ایسلند، نیجریه و کرواسی همگروه شده است که خیلی ها این گروه را از گروه های دشوار جام جهانی می دانند.

 جام جهانی روسیه تقریبا ۴۰ روز دیگر آغاز می شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت ها باید در ۸ گروه چهار تیمی برابر هم به میدان بروند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *