کلوپ: دیدار با چلسی، فینال لیگ قهرمانان است – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی چلسی در خصوص اهمیت دیدار این هفته تیمش برابر چلسی صحبت کرد.

 علیرغم صعود به فینال لیگ قهرمانان، کسب سهمیه فصل بعد برای تیم کلوپ هنوز قطعی نیست و دیدار این هفته لیورپول برابر چلسی برای هر 2 تیم سرنوشت ساز خواهد بود
بعد از بازی های لیگ برتر ما 2 هفته برای فینال لیگ قهرمانان فرصت داریم و اهمیت این بازی ها مشابه یکدیگر هستند. اینکه بازی یکشنبه برگزار می شود خبر خوبی است زیرا 4 روز فاصله بین دیدار لیگ قهرمانان و بازی مقابل چلسی زمان مناسبی برای آماده سازی است.”

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی چلسی در خصوص اهمیت دیدار این هفته تیمش برابر چلسی صحبت کرد.

در مورد امره جان نیز روز دوشنبه مشخص می شود که آیا او قادر به حضور در تمرینات خواهد بود یا خیر اما بعید است او در لیگ برتر به میدان برود و ممکن است برای دیدار فینال لیگ قهرمانان آماده شود.”

کلوپ: دیدار با چلسی، فینال لیگ قهرمانان است

شرایط بازیکنان: “آدام لالانا اولین جلسه تمرینی خود را بعد از مدت ها در روز دیدار برابر رم انجام داد و من نمی دانم از او برابر چلسی استفاده خواهم کرد یا خیر اما ماتیپ در دیدار برابر چلسی بازی نخواهد کرد.

دیدار برابر چلسی: “چگونه ممکن است من در لیگ قهرمانان و لیگ برتر از 2 ترکیب متفاوت استفاده کنم؟ غیرممکن است زیرا هر 2 بازی اهمیت زیادی دارند. باز هم تکرار می کنم که ما 2 نیمه نهایی مهم دیگر داریم و باید برابر برایتون و چلسی بازی کنیم که بازی های بسیار مهمی هستند و اهمیتی مانند دیدار فینال لیگ قهرمانان دارند.

 علیرغم صعود به فینال لیگ قهرمانان، کسب سهمیه فصل بعد برای تیم کلوپ هنوز قطعی نیست و دیدار این هفته لیورپول برابر چلسی برای هر 2 تیم سرنوشت ساز خواهد بود. لیورپول 72 امتیازی یک بازی بیشتر از تاتنهام 71 و چلسی 66 امتیازی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *