محرمی: پس از بازی با الجزیره تصمیم می‌گیرم + اردوغان، کاندیدای حزب عدالت در انتخابات ترکیه – تالار کافه کلاسیک

تسنیم: صادق محرمی در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم پرسپولیس درباره شرایط این تیم پیش از مصاف با الجزیره امارات اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ما خیلی خوب است

مدافع پرسپولیس درخصوص تمدید قرارداد با این باشگاه تصریح کرد: فعلاً دو بازی سخت و مهم داریم و پس از این دو مسابقه در این خصوص تصمیم می‌گیرم. هنوز هیچ چیزی درباره آینده مشخص نیست.

وی درباره شناخت سرخپوشان از الجزیره گفت: هنوز بازی‌های این تیم را آنالیز نکرده‌ایم، اما خودمان شناخت نسبی خوبی نسبت به حریف داریم. الجزیره چند بازیکن خارجی باکیفیت دارد. امیدوارم کادر فنی، تدابیر مورد نیاز را بیاندیشند و ان‌شاالله به شناخت کاملی نسبت به الجزیره می‌رسیم.

تسنیم: صادق محرمی در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم پرسپولیس درباره شرایط این تیم پیش از مصاف با الجزیره امارات اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ما خیلی خوب است. دو بازی خیلی سخت مقابل الجزیره امارات داریم و امیدوارم بتوانیم به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات صعود کنیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه رئیس‌جمهوری این کشور را به عنوان کاندیدای رسمی انتخابات ۲۴ ژوئن سال جاری میلادی اعلام کرده است
خبرگزاری ایسنا: حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه رئیس‌جمهوری این کشور را به عنوان کاندیدای رسمی انتخابات ۲۴ ژوئن سال جاری میلادی اعلام کرده است.

حزب مردم جمهوری‌خواه ترکیه توافق کرده تا با حزب جدیدالتاسیس خوب و دو حزب دیگر برای تضعیف تسلط ۱۶ ساله حزب حاکم ائتلافی تشکیل دهد.

 به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه گفت: قانون گذاران حزب عدالت و توسعه توافق کردند تا از رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری کنونی ترکیه به عنوان کاندیدای خود در انتخابات ۲۴ ژوئن حمایت کنند.

انتظار میرود چهار حزب اپوزیسیون ترکیه در روزهای آتی اعلام کنند که می خواهند در انتخابات پارلمانی در ۲۴ ژوئن در مقابل حزب حاکم بایستند و به رقابت بپردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *