حاج‌رضایی: ایران در گروه خیلی خوبی قرار گرفت + تظاهرات مردم یمن در حمایت از بیت المقدس – تالار کافه کلاسیک

تسنیم: امیر حاج‌رضایی درباره قرعه‌کشی مسابقات جام ملت‌های آسیا و همگروهی تیم کشورمان با تیم‌های عراق،‌ یمن و ویتنام اظهار داشت: ایران در گروه خیلی خوبی قرار گرفت
تسنیم: امیر حاج‌رضایی درباره قرعه‌کشی مسابقات جام ملت‌های آسیا و همگروهی تیم کشورمان با تیم‌های عراق،‌ یمن و ویتنام اظهار داشت: ایران در گروه خیلی خوبی قرار گرفت. ما تیم خوبی داریم و جامعه ایرانی هم از این تیم توقع دارد تا قهرمان مسابقات جام ملت‌ها شود، اما تا آن زمان برخی موارد باید اتفاق بیفتد.

وی در مورد اینکه «آیا به نظرش تیم ایران می‌تواند طلسم چندین ساله قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را بشکند یا خیر؟»، گفت: ما باید ببینم در جام جهانی و همچنین در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا چه نتایجی کسب خواهیم کرد و اینکه آیا سرمربی تیم ملی را حفظ خواهیم کرد یا نه. به نظرم از الان خیلی زود است در مورد جام ملت‌های آسیا و موفقیت در این مسابقات صحبت کنیم.

کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص بحث تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش و باقی ماندن او روی نیمکت ایران در جام ملت‌های آسیا،‌ تصریح کرد: این موضوع به نظر فدراسیون فوتبال بستگی دارد و ما باید ببینیم تیم‌مان در جام جهانی چه نتایجی کسب خواهد کرد. به اعتقاد من از الان زود است در مورد مسابقات جام ملت‌های آسیا در سال 2019 صحبت کنیم و باید کمی صبور باشیم.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از المسیره، شمار زیادی از شهروندان یمن برای مشارکت در راهپیمایی تحت عنوان «بیت المقدس سرزمین مسلمانان و قبله آنها» در میدان «باب الیمن» صنعا گرد هم آمدند

اعتراضات مسالمت آمیز شهروندان غزه در اعتراض به اقدامات اخیر آمریکا در مورد بیت المقدس، هر جمعه تحت عنوان «راهپیمایی‌های بزرگ بازگشت» برگزار می شود و ساکنان غزه با رساندن خود به مرز غزه با سرزمین‌های اشغالی، رژیم صهیونیستی را به چالش می کشند.

14 ماه می هفتادمین سالروز تأسیس رژیم اشغالگر قدس است.

این در حالی است که ساکنان غزه طی هفته های گذشته روزهای جمعه در اعتراضات مسالمت آمیز در مرزهای غزه با اراضی اشغالی فلسطین گرد هم می آیند.

خبرگزاری مهر: به نقل از المسیره، شمار زیادی از شهروندان یمن برای مشارکت در راهپیمایی تحت عنوان «بیت المقدس سرزمین مسلمانان و قبله آنها» در میدان «باب الیمن» صنعا گرد هم آمدند.

دفتر ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که قصد دارد روز ۱۴ ماه می (۲۴ اردیبهشت ‌ماه) سفارت آمریکا را از تل‌آویو به بیت‌المقدس اشغالی منتقل کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *