معجزه‌ فوتبال و مرزهایی که از میان برداشته‌ شد – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: فوتبال باز هم برای ما ایرانی ها معجزه دیگری از خود را به نمایش گذاشت. معجزه ای که باعث شد تا روح تازه ای به قسمت دیگری از این مرز و بوم دمیده شود
معجزه‌ فوتبال و مرزهایی که از میان برداشته‌ شد

معجزه‌ فوتبال و مرزهایی که از میان برداشته‌ شد

پس از بزم تاریخی هواداران سپیدرود رشت که فصل قبل برای اولین بار راهی لیگ برتر شده بودند امسال یک تیم سرخ پوش و البته شمالی دیگر تاریخساز شد. نساجی قائمشهر پس از آنکه توانست برای اولین بار خود را به لیگ برتر برساند آنچنان که یک هزارم آن در تصاویر زیر پیداست هواداران خود را غرق در خوشی کرد. یک خوشحالی عمومی که مرزها را از میان برداشت و خانم های دیوانه فوتبال و البته نساجی را هم به پای مهمانی صعود کشاند. هوادارانی که حتی راضی بودند تا پشت درب ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بیایند و بدون ورود، با خیال بالارفتن جام توسط کاپیتان شادی‌آفرین، هیجان فوتبال را به سر و روی خود بکشند.

معجزه‌ فوتبال و مرزهایی که از میان برداشته‌ شد

عکس ها: مسعود اکبری

ورزش سه: فوتبال باز هم برای ما ایرانی ها معجزه دیگری از خود را به نمایش گذاشت. معجزه ای که باعث شد تا روح تازه ای به قسمت دیگری از این مرز و بوم دمیده شود. پس از انواع و اقسام قهرمانی های تیم های پرطرفدار از شهرهای مختلف و صعود و حماسه سازی های تیم ملی که سرریز شدن هواداران لبخند به لب را در کوچه ها و خیابان ها را به دنبال داشت این بار در شمال ایران اتفاقی فرخنده افتاد تا یادمان نرود هنوز هم فوتبال یکی از موثرترین عوامل برای یکدلی و خوشحال بودن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *