گرشاسبی: در مسائل فنی دخالت نمی‌کنیم + شفیعی کدکنی با «کیمیای هستی» می‌آید – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری میزان: حمیدرضا گرشاسبی در خصوص اینکه آیا او به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس یا دیگر مدیران باشگاه در مسائل فنی تیم دخالت می‌کردند اظهار داشت: من به هیچ عنوان در مسائل فنی دخالت نمی‌کنم و از روز اول هم چنین نیتی نداشتم

خبرگزاری میزان: حمیدرضا گرشاسبی در خصوص اینکه آیا او به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس یا دیگر مدیران باشگاه در مسائل فنی تیم دخالت می‌کردند اظهار داشت: من به هیچ عنوان در مسائل فنی دخالت نمی‌کنم و از روز اول هم چنین نیتی نداشتم. کار ما دخالت در مسائل فنی نیست نه تنها من بلکه هیچ کس دیگر نمی‌تواند به برانکو و کادرش دستور بدهد یا بخواهد در کارشان دخالت کند. تمام مسائل فنی تیم مربوط به کادر فنی است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا مدیران پس از قهرمانی پرسپولیس در تمرین این تیم حضور پیدا نکرده‌اند خاطر نشان کرد: جالب اینجاست که خبرنگاران در تمرین بودند که من بعد از قهرمانی به محل تمرین رفتم و قهرمانی را تبریک گفتم حتی اعلام کردم که جرایم را هم بخشیده‌ایم.

گرشاسبی در پایان گفت: ما در این مدت شرایط را طوری فراهم کردیم که تیم و باشگاه وارد حاشیه نشود از هواداران هم می‌خواهیم طوری رفتار کنند که به حاشیه نرویم و با چالش روبه رو نشویم تا به هدف اصلی امان که قهرمانی در آسیا است برسیم.

وی در خصوص اینکه گفته شده مدیران باشگاه پرسپولیس به برانکو توصیه کرده‌‌اند مسلمان را بازی بدهد خاطر نشان کرد: چنین چیزی صحت ندارد و ما توصیه‌ای به برانکو نکردیم. اتفاقا جالب اینجاست که خود برانکو نام مسلمان را در بین بازیکنان تمدید قراردادی گذاشته است و ما بر اساس دستور کادر فنی با بازیکنی تمدید یا لغو قرارداد می‌کنیم.

——————-

ایران آرت: امسال در نمایشگاه کتاب تهران که از 12 اردیبهشت به مدت ده روز در مصلای امام خمینی برگزار می‌شود، قرار است آثار تازه محمدرضا شفیعی کدکنی عرضه شود و در اختیار مخاطبان قرار گیرد
آثار شفیعی را می‌توان به سه گروه انتقادی و نظری و مجموعه اشعار خود وی تقسیم کرد.

شفیعی کدکنی را باید در زمره شاعران اجتماعی دانست. او در اشعار خود تصویری از جامعه ایرانی در دهه 40 و 50 خورشیدی را بازتاب می‌دهد و با رمز و کنایه، آن دوران را به خواننده نمایانده، دلبستگی و گرایش فراوان به آیین وفرهنگ ایرانی و بخصوص خراسان را نشان می‌دهد.

ایران آرت: امسال در نمایشگاه کتاب تهران که از 12 اردیبهشت به مدت ده روز در مصلای امام خمینی برگزار می‌شود، قرار است آثار تازه محمدرضا شفیعی کدکنی عرضه شود و در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

شفیعی کدکنی سرودن شعر را از جوانی به شیوه قدمایی آغاز کرد و پس از چندی به سبک نو مشهور به نیما یوشیج روی آورد. وی با انتشار دفتر شعر «در کوچه باغ‌های نشابور» نام‌آور شد.

جمال‌شناسی و جهان شعری، درس‌گفتارهای دانشگاه تهران و یادداشت‌ها و نکته‌ها موضوعات این سه جلد را تشکیل می‌دهد و از اتفاقات خوب نمایشگاه کتاب امسال خواهد بود که در کنار دیگر آثار مشهور و شناخته شده شفیعی کدکنی عرضه می‌شود.

شفیعی کدکنی با کیمیای هستی می‌آید

آن‌طور که اعلام شده، این اثر پژوهشی تازه از سوی انتشارات سخن روانه بازار کتاب می‌شود و «این کیمیای هستی» نام دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *