اتفاق عجیب؛ هت تریک العین در پنالتی + حضور دستیاران کی روش و تذکر داور به شفر – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: العین امارات در نیمه اول دیدار برابر الهلال سه بار موفق به کسب پنالتی شد. ضرباتی که دو گل برای این تیم در پی داشت

اما این پایان کار نبود چرا که تنها یک دقیقه مانده به پایان بازی، یک ضربه پنالتی دیگر برای بنفش ها گرفته شد و این بار نیز برگ توانست توپ را تبدیل به گل کند تا پیش از پایان نیمه اول بازی را به سود تیم میزبان کند. اتفاقی که حرف و حدیث های فراوانی به دنبال خواهد داشت چرا که یکی دو خطا از پنالتی ها اعلام شده کاملا مشکوک بود.

یکی از مهمترین بازی های هفته پنجم لیگ قهرمانان در امارات در حال برگزاریست جایی که تیم العین به مصاف الهلال رفت. اما نکته عجیب این دیدار در نوع قضاوت است. العینی ها که در جریان دیدار برابر استقلال نیز 2 پنالتی کاملا بادآورده به دست آورده بودند در این بازی نیز در به دست آوردن پنالتی خبرساز شد و در اتفاقی نادر و عجیب تنها در نیمه اول موفق شد سه بار داور را مجبور به اعلام پنالتی کند.

با توجه به شرایط موجود باید دید در نیمه دوم این دیدار رکوردی در دنیای فوتبال در اعلام پنالتی به دست خواهد آمد یا خیر. دیداری که تنها سه ضربه پنالتی در یک نیمه و آن هم به سود یاران عموری به دنبال داشت.

ورزش سه: العین امارات در نیمه اول دیدار برابر الهلال سه بار موفق به کسب پنالتی شد. ضرباتی که دو گل برای این تیم در پی داشت.

در حالی که نیمی از زمان بازی در نیمه اول گذشته بود و مصاف دو تیم با یک گل به سود الهلالی ها در پیش بود اعلام اولین ضربه پنالتی عمر عبدالرحمن را پشت توپ قرار داد اما علی الحبسی موفق شد ضربه ستاره فوتبال آسیا را مهار کند. تنها چند دقیقه بعد دومین پنالتی نیز برای تیم میزبان گرفته شد و این بار برگ پشت توپ ایستاد و توانست بازی را به تساوی بکشاند.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: تیم های فوتبال استقلال و الریان قطر در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20 امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند
 خبرگزاری تسنیم: تیم های فوتبال استقلال و الریان قطر در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20 امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند.

* هواداران استقلال به جای تشویق ایسلندی رقص نور را از طریق گوشی‌های خود به راه انداخته‌اند.

* لادروپ سرمربی الریان چند نوبت به کنار خط آمد و با شاگردانش صحبت کرد.

* میگوئیل کولی که هنوز نتوانسته در لیگ برتر روی نیمکت بنشیند در این بازی روی نیمکت استقلال حضور دارد.

* در یک صحنه شفر به تصمیم داور معترض شد که داور کره‌ای به سرمربی استقلال تذکر داد.

* نزدیک به 35 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند تا استقلال را مورد حمایت قرار دهند.

* روزبه چشمی در صحنه‌ای که روی تا با تا بازیکن الریان مرتکب خطا شد، با او جر و بحث کرد.

* در حالی که پژمان منتظری در ترکیب استقلال حضور دارد، اما خسرو حیدری بازوبند کاپیتانی را بسته است.

* مارکار آقاجانیان و اوسیانو کروز، دستیاران کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در ورزشگاه حضور دارند.

* عملکرد خوب استقلال در 20 دقیقه ابتدای بازی هواداران را به وجد آورده بود.

* مطابق همه بازی‌های استقلال هواداران دقیقه 22 به تشویق مرحوم منصور پورحیدری پرداختند.

* هر موقعیتی که استقلال از دست می‌داد، شفر به شدت عصبانی می شد. او بارها به بیژن طاهری دستیار ایرانی خود نکاتش را می‌گفت تا به بازیکنان انتقال داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *