بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد! + مدافع یونایتد: دلم برای ایتالیا تنگ شده است – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: باشگاه لوانته اعلام کرد که فهد المولد، بازیکن عربستانی این باشگاه، که جمعه گذشته به مرخصی رفته بود، هنوز برنگشته است

باشگاه لوانته اعلام کرد که این ملی پوش عربستانی جمعه قبل اجازه گرفت تا برای حضور در مراسم ترحیم یکی از بستگانش، اردوی تیم را ترک کند و از آن زمان، دیگر اطلاعی از شرایط این بازیکن ندارند. این باشگاه حتی با محل اقامت او در والنسیا هم تماس گرفته اما هیچ اثری از او در چند روز گذشته به دست نیامده است. مشخص نیست که او هنوز در اسپانیا و اروپاست یا به عربستان برگشته است.

احتمالا غیبت غیرمنتظره فهد باید به عدم استفاده پاکو لوپس، سرمربی لوانته از او مرتبط باشد زیرا او چند هفته قبل به این موضوع اعتراض کرده و خواهان روشن شدن وضعیتش شده بود.

ورزش سه: باشگاه لوانته اعلام کرد که فهد المولد، بازیکن عربستانی این باشگاه، که جمعه گذشته به مرخصی رفته بود، هنوز برنگشته است.

اما اکنون باشگاه لوانته هم از شرایط این بازیکن اطلاع ندارد زیرا او بعد از ترک باشگاه در جمعه گذشته، هنوز به تمرینات برنگشته است.

 فهد المولد یکی از ملی پوشان عربستانی است که بعد از توافق فدراسیون فوتبال این کشور با مسئولان لالیگا، در ژانویه به اسپانیا رفت تا برای باشگاه لوانته بازی کند اما در این مدت حتی یک بار هم فرصت حضور در ترکیب این تیم را پیدا نکرد تا طرفداران فوتبال عربستان با هشتگ where is Fahad?، جویای شرایط او شوند.

بازیکن عربستانی لوانته ناپدید شد!

——————-

ورزش سه: متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی منچستریونایتد احتمال انتقال به یوونتوس را رد نکرد.

 دارمیان که در سال 2014 از تورینو راهی یونایتد شد، به شدت مورد توجه یوونتوس قرار دارد و با توجه به نیمکت نشینی های مداوم در اولدترافورد، انتقال او به تورین دور از ذهن نیست

ورزش سه: متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی منچستریونایتد احتمال انتقال به یوونتوس را رد نکرد.

از اینکه یوونتوس به انتقال من علاقه دارد بسیار خوشحالم اما هنوز تصمیمی در مورد آینده نگرفته ام اما یوونتوس هم تیمی بزرگ است و هر وقت زمان انتقالات فرا رسید در این خصوص تصمیم خواهم گرفت.”

 دارمیان که در سال 2014 از تورینو راهی یونایتد شد، به شدت مورد توجه یوونتوس قرار دارد و با توجه به نیمکت نشینی های مداوم در اولدترافورد، انتقال او به تورین دور از ذهن نیست.

دارمیان گفت: “یونایتد یکی از بهترین تیم های جهان است و من اینجا در سپری کردن یک تجربه فوق العاده هستم. تا به حال با لباس یونایتد چند جام گرفته ام اما به هر حال دلم برای فوتبال ایتالیا تنگ شده است.

مدافع یونایتد: دلم برای ایتالیا تنگ شده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *