بادامکی: تیمی که سقوط کرده شرایط خوبی ندارد – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری میزان: حسین بادامکی درخصوص دربی مشهد و اینکه گفته می‌شود با اینکه تیم شما افتاده قرار است یک تیم مشهدی در لیگ برتر حتما باشد به‌ همین دلیل شما با تمام مقابل این تیم ظاهر نخواهید شد، اظهار داشت: این دربی خراسان است و در مشهد چنین چیزی را اصلا نمی‌توانید مشاهده کنید که تیمی مقابل تیم دیگر شل بازی کند
وی در رابطه با سقوط تیم سیاه‌جامگان و چه دلایلی باعث سقوط این تیم به دسته یک شد، افزود: عوامل زیادی در سقوط تیم مان دخیل هستند. باشگاهی که سقوط می‌کند، خیلی‌ها وظایف شان را به خوبی انجام ندادند. از من به عنوان بازیکن گرفته که نتوانستم وظایفم را در زمین به خوبی انجام دهم تا بقیه. اشتباهاتی که از سوی مدیریت، کادرفی و بازیکنان صورت گرفته، باعث سقوط یک تیم می‌شود.

بادامکی در پایان درباره وضعیت خودش در پایان فصل اظهار داشت: اول بگذارید این دو بازی پایانی فصل هم تمام شود تا ببینیم چه پیش می‌آید. باید ببینم چه اتفاقی بعد از این 2 بازی رخ خواهد داد و بعد از آن تصمیم می‌گیرم که چه کار کنم.

کاپیتان تیم فوتبال سیاه جامگان درباره اینکه آیا به گذشته برگردی باز هم سیاه‌جامگان را انتخاب می‌کنی و اینکه اشتباه نکردی به این تیم آمدی، گفت: نباید به گذشته فکر کرد. من به خاطر تماشاگران برگشتم آنها خواستند که دوباره من به تیمم برگردم و اصلا پشیمان هم نیستم که برگشتم. شاید تیم سقوط کرده باشد و برای پرونده ورزشی من خوب نباشد ولی مهم برای من هواداران این تیم بودند که خواستند دوباره در تیم سیاه جامگان حضور داشته باشم.

خبرگزاری میزان: حسین بادامکی درخصوص دربی مشهد و اینکه گفته می‌شود با اینکه تیم شما افتاده قرار است یک تیم مشهدی در لیگ برتر حتما باشد به‌ همین دلیل شما با تمام مقابل این تیم ظاهر نخواهید شد، اظهار داشت: این دربی خراسان است و در مشهد چنین چیزی را اصلا نمی‌توانید مشاهده کنید که تیمی مقابل تیم دیگر شل بازی کند. ما تمرینات‌مان را طبق روال گذشته انجام می‌دهیم و با اینکه سقوط کرده‌ایم ولی این دلیل نمی‌شود که مقابل پدیده با تمام توان حاضر نشویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *