سریال‌های جایگزین مجموعه‌های نوروزی – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: با پایان سریال‌های نوروزی شبکه‌های سه و پنج سیما پخش مجموعه‌هایی که قبل از تعطیلات راهی آنتن شده بودند را از سر می‌گیرند
سریال‌های جایگزین مجموعه‌های نوروزی

پخش ۱۵ قسمت از سریال۱۰۰ قسمتی «هیات مدیره» که برای ایام نوروز آماده شده بود تا چهارشنبه (۱۵ فروردین ماه) ادامه دارد و بقیه قسمت‌های این سریال از شنبه (۱۸ فرودین ماه) به روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد رفت.

«هیات مدیره» از شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما به روی آنتن می‌رود و تکرار آن نیز ساعت ۲۳ روز بعد خواهد بود.

سریال‌های جایگزین مجموعه‌های نوروزی

پخش سریال نوروزی «پایتخت ۵» هم تا یکشنبه (۱۹ فروردین ماه) ادامه دارد و طبق گفته روابط عمومی شبکه یک سیما، دو یا سه سریال آماده پخش دارند که پس از پایان پخش سریال «پایتخت ۵» یکی از آن‌ها به روی آنتن می‌رود اما هنوز مشخص نیست که معاون سیما به پخش کدام سریال نظر مثبت می‌دهد.

شبکه سه سیما

ایسنا: با پایان سریال‌های نوروزی شبکه‌های سه و پنج سیما پخش مجموعه‌هایی که قبل از تعطیلات راهی آنتن شده بودند را از سر می‌گیرند. شبکه یک سیما هم در انتظار تصمیم معاون سیما برای پخش سریالی جدید است.

دانیال حکیمی، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی، کمند امیر سلیمانی و … در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

همچنین منتخب قسمت‌های نوروزی «هیات مدیره» پنجشنبه (۱۷ فروردین ماه) ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

ثریا قاسمی، لیلی رشیدی، مریم امیرجلالی، کمند امیرسلیمانی، الیکا عبدالرزاقی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رابعه مدنی، فریده سپاه منصور، زهرا داوودنژاد، مسعود کرامتی، احسان کرمی، حدیث میر امینی و سیاوش طهمورث از جمله بازیگرانی هستند که در «هیات مدیره» نقش‌آفرینی می‌کنند.

سریال‌های جایگزین مجموعه‌های نوروزی

همچنین پیش بینی می‌شود که پخش سریال ۱۸ قسمتی «دیوار به دیوار ۲» چهارشنبه (22 فرودین‌ ماه) به پایان برسد.

«آنام» به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و کارگردانی جواد افشار قبل از تعطیلات نوروز از شبکه سه سیما پخش می‌شد.

به گزارش ایسنا، سریال «آنام» بعد از اتمام «دیوار به دیوار۲»، از شنبه (۲۵ فروردین ماه) مجددا حدود ساعت ۲۰:۴۵ به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

«سارق روح» به قلم هومان فاضل در ژانر مهیج و معمایی برگرفته از یک ایده پژوهش محور نوشته شده است که به موضوع امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد.

گلچهره سجادیه، عبدالرضا اکبری، مهرانه مهین ترابی، شبنم قلی خانی، مجید واشقانی، سیامک صفری، امیر دلاوری، سامیه لک، کوروش زارعی، ناصر هاشمی، لاله مرزبان، عرفان ابراهیمی، فرهاد بشارتی، سیروس گرجستانی، خسرو شهراز و کاظم بلوچی در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه یک سیما

شبکه پنج سیما

سریال آنام

فیلمنامه سریال «هیات مدیره» به قلم علی خودسیانی نوشته شده است و سریال، قصه زوج جوانی را روایت می‌کند که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقاتی تازه می‌شوند.

سریال «سارق روح» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری که پیش از ایام نوروز، جمعه‌ها از شبکه پنج سیما راهی آنتن می‌شد، مجددا از جمعه این هفته (۱۷ فروردین ماه) ساعت ۱۹ پخش خواهد شد و تکرار آن ساعت ۲۳ خواهد بود.

سریال هیات مدیره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *