مورینیو: شایسته حضور در رده دوم هستیم + ستاره خط حمله یووه به بازی با رئال می‌رسد – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد معتقد است که تیمش شایسته قرار گرفتن در رده دوم است.

 یونایتد روز شنبه توانست با نتیجه 2-0 سوانسی را شکست دهد و بار دیگر رده دوم جدول را از آن خود کند
 یونایتد روز شنبه توانست با نتیجه 2-0 سوانسی را شکست دهد و بار دیگر رده دوم جدول را از آن خود کند. حالا آنها دو امتیاز بالاتر از لیورپول هستند که بازی های بیشتری انجام داده است. حال مورینیو مدعی شد که آنها در طول فصل ثابت کرده اند که بهتر از تیم‌هایی مثل لیورپول، تاتنهام و چلسی هستند.

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد معتقد است که تیمش شایسته قرار گرفتن در رده دوم است.

او گفت:” منچسترسیتی برای من خیلی مهم نیست. آنچه برای من اهمیت دارد، در حال حاضر این است که وقتی رده اول را از دست دادیم، رده دوم را تا به اینجا حفظ کرده ایم. تقریبا برای کل فصل در این رده بابقی مانده ایم. شایسته قرار گرفتن در رده دوم بوده ایم، هر چند که انتقادات بسیاری از سوی خبرنگاران مطرح شده است.

شما همه می‌گویید تیم‌های رده سوم، چهارم، پنجم و ششم از ما بهتر هستند ولی آنها بهتر از ما نیستند زیرا ما بیش از آنها امتیاز کسب کرده ایم. بازی سختی پیش رو داریم و برای رده دوم می‌جنگیم.”

——————-

ورزش سه: نشریه توتو اسپورت مدعی شد که ماریو مانژوکیچ، مهاجم یوونتوس، مشکلی برای همراهی این تیم مقابل رئال مادرید نخواهد داشت
بازیکنان یووه که در چند هفته اخیر دچار مصدومیت شده بودند، توانسته اند شرایط خود را بهبود داده و ریکاوری کنند تا مشکلی برای همراهی تیمشان مقابل رئال نداشته باشند. علاوه بر مانژوکیچ، الکس ساندرو و برناردسکی نیز توانسته اند اوضاع را بهبود ببخشند.

ورزش سه: نشریه توتو اسپورت مدعی شد که ماریو مانژوکیچ، مهاجم یوونتوس، مشکلی برای همراهی این تیم مقابل رئال مادرید نخواهد داشت.

مانژوکیچ در دیدار مقابل میلان به علت مصدومیت غایب بود و شایعات در مورد احتمال غیبت او مقابل سپیدپوشان بالا گرفته بود. او یکی از مهم ترین بازیکنان تیمش در این فصل بوده و روز گذشته به صورت انفرادی تمرین کرد ولی به نظر می‌رسد مشکلی برای همراهی یووه مقابل رئال نخواهد داشت و با آمادگی کامل در اختیار آلگری قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *