رضاوند: نایب قهرمانی در این فصل ارزش قهرمانی دارد – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری میزان: آرش رضاوند با اشاره به پیروزی چهار بر 2 سایپا مقابل نفت تهران اظهار داشت: درست است نتیجه خوبی گرفتیم و موفق شدیم با پیروزی پرگلی سه امتیاز بازی را کسب کنیم اما واقعا بازی سختی را پشت سر گذاشتیم
رضاوند در خصوص عملکرد خوب مهاجمان این تیم مانند رمضانی، ترابی و قلی‌زاده تصریح کرد: خوشبختانه مهاجمان ما عملکرد خوبی دارند و قدر موقعیت را خوب می‌دانند. همین موضوع انگیزه همه بازیکنان را دو چندان می‌کند تا آنها را در موقعیت گلزنی قرار دهد تا آنها هم گلزنی کنند.

خبرگزاری میزان: آرش رضاوند با اشاره به پیروزی چهار بر 2 سایپا مقابل نفت تهران اظهار داشت: درست است نتیجه خوبی گرفتیم و موفق شدیم با پیروزی پرگلی سه امتیاز بازی را کسب کنیم اما واقعا بازی سختی را پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: نفت واقعا تیم خوبی بود و عملکرد خوبی داشت اما ما هم سعی کردیم دستورات کادر فنی را به بهترین نحو در زمین اجرا کنیم و در پایان هم به هدفمان که پیروزی همراه با عملکرد خوب بود برسیم.

وی در خصوص عملکرد خوب سایپا در نیم فصل دوم تصریح کرد: متاسفانه در نیم فصل اول با بدشانسی چند امتیاز را از دست دادیم اما در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی به تیم ما اضافه شدند و از طرفی همه انگیزه داشتیم تا سایپا را در بالای جدول نگه داریم.

هافبک تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: البته در اواسط بازی باد و طوفان و باران شدید کار را خیلی سخت کرد به نحوی که هنگام که توپ را به سمت دروازه حریف می‌زدیم به سمت خودمان برمی‌گشت اما تلاش کردیم با این مساله کنار بیاییم و در نهایت هم در این مسابقه پیروز شویم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد شانس این تیم برای کسب عنوان نایب قهرمانی و همچنین سهمیه آسیا اظهار داشت: امسال شرایط به نحوی شده که پرسپولیس از هفت، هشت هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی‌اش را قطعی کرد و همه تیم‌ها برای نایب قهرمانی می‌جنگند به همین خاطر فکر می‌کنم نایب قهرمانی در لیگ امسال از قهرمانی چیزی کم نداشته باشد. سهیمه را که می‌گیریم و همچنین تلاش می‌کنیم تا با کسب تمام امتیازات از مسابقات باقی مانده نایب قهرمان شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *