بواتنگ: برای بازی برگشت باید با تمرکز عمل کنیم + نقض حریم شخصی توسط سیستم عامل iOS – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری فارس: مدافع ملی‌پوش باواریایی‌ها بعد از غلبه مقابل سویا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت:ما از حریف عقب افتادیم به خاطر این که تاوان چند اشتباه را پس دادیم
بواتنگ در مورد بازی برگشت نیز عنوان کرد:باید روی یکسری نکات کارکنیم.برای بازی برگشت باید با بالاترین تمرکز وارد مسابقه شویم.

در این مسابقه ساربیا دقیقه 32 سویا را پیش انداخت.اما خسوس ناواس در دقیقه 37 به اشتباه و به سود تیم میهمان توپ را به دروازه خود فرستاد و باعث بازگشت ژرمن ها به بازی شد.

تیاگو دقیقه 68 توانست گل برتری را به سود بایرن به ثمر رساند.

خبرگزاری فارس: مدافع ملی‌پوش باواریایی‌ها بعد از غلبه مقابل سویا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت:ما از حریف عقب افتادیم به خاطر این که تاوان چند اشتباه را پس دادیم.برای جبران آن خیلی تلاش کردیم تا توانستیم به نتیجه برسیم.

او ادامه داد:در این راه البته کمی هم خوش‌شانس بودیم.اما در نیمه دوم که به برتری رسیدیم، تیم خیلی خوبی شدیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: پژوهشگران به تازگی دریافته‌اند که یک باگ در محصولات اپل با سیستم عامل iOS ۱۱ وجود دارد که افراد ناشناس می‌توانند با استفاده از دستیار صوتی Siri به مشاهده پیام‌های دریافتی صاحب گوشی اقدام کنند

این مساله نگرانی‌های فراوانی را مبنی بر نقض امنیت و حریم شخصی و خصوصی کاربران ایجاد کرده است چراکه هر فردی از این پس می‌تواند بدون اجازه صاحب گوشی، به پیام‌های شخصی دریافت شده وی دسترسی پیدا کند.

به گزارش وب سایت mashable، اپل در نسخه یازدهم از سیستم عامل iOS.۱۱به منظور حفظ حریم شخصی کاربرانش، امکان خواندن مشاهده پیام‌ها برروی صفحه قفل گوشی (lock screen) را قرار نداده بود اما حالا یک پژوهشگر فعال در زمینه امنیت سایبری یک باگ را در این باره کشف کرده است که به افراد غربیه و ناشناس اجازه می‌دهد با درخواست از دستیار صوتی سیری اپل، پیام‌های متنی و دریافتی گوشی را برای آن پخش کند.

این پژوهشگر همچنین عنوان کرده که با چندین گوشی آیفون و آی‌پد این مساله را امتحان کرده و بدین ترتیب، باگ مذکور تایید شده است.

این باگ توسط مجله Mac Magazine کشف و اعلام شده است و به کاربران محصولات اپل با سیستم عامل iOS۱۱ هشدار داده که مراقب افشای اطلاعات شخصی و حریم خصوصی خود باشند چراکه افراد ناشناسی که قصد نفوذ و دسترسی به اطلاعاتشان را دارند، در کمین آن‌ها نشسته و ممکن است خطر بزرگی را برای امنیت و حفاظت اطلاعاتشان به وجود آورد.

خبرگزاری ایسنا: پژوهشگران به تازگی دریافته‌اند که یک باگ در محصولات اپل با سیستم عامل iOS ۱۱ وجود دارد که افراد ناشناس می‌توانند با استفاده از دستیار صوتی Siri به مشاهده پیام‌های دریافتی صاحب گوشی اقدام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *