جایزه شتر به ‌دروازه‌بان تیم ملی الجزایر نرسید! + احتمال ماندن هاینکس در بایرن مونیخِ فصل بعد – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: در یکی از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ حرفه‌ای عربستان تیم‌های الاتفاق و الهلال از ساعت ۲۱ جمعه شب به مصاف هم رفتند که با توجه به شرایط بالای جدول، برد در این دیدار برای الهلال از اهمیت بالایی برخوردار بود
جایزه شتر به ‌دروازه‌بان تیم ملی الجزایر نرسید!

با توجه به ۴۹ امتیازی بودن الهلال عربستان و ۴۵ امتیازی که الاهلی عربستان تا پیش از مسابقات این هفته داشتند، الهلال با پیروزی برابر الاتفاق به دنبال تداوم صدرنشینی و نزدیک‌تر شدن به قهرمانی بود، اما آنها پس از ۱۰ مسابقه در لیگ، در این دیدار خارج از خانه با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند.

قبل از دیدار الاتفاق برابر الهلال عربستان، نواف بن عصای، عضو افتخاری باشگاه الاهلی به رایس مبولحی، دروازه‌بان تیم ملی الجزایر و باشگاه الاتفاق عربستان وعده داده بود در صورت کلین‌شیت مقابل الهلال یک شتر به او هدیه خواهد داد، اما گلی که این دروازه‌بان در ثانیه‌های پایانی از محمد الشلهوب خورد او را از این جایزه محروم کرد.

ورزش سه: در یکی از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ حرفه‌ای عربستان تیم‌های الاتفاق و الهلال از ساعت ۲۱ جمعه شب به مصاف هم رفتند که با توجه به شرایط بالای جدول، برد در این دیدار برای الهلال از اهمیت بالایی برخوردار بود.

الاتفاق در حالی توانست این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد که تا لحظات پایانی با ۲ گل از الهلال پیش بود اما محمد الشلهوب، ستاره ۳۷ ساله این تیم بعد از حضور تعویضی‌اش در زمین توانست در چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده دروازه گلر الجزایری الاتفاق را باز کند تا او از یک جایزه جالب و ارزشمند محروم شود.

——————-

ورزش سه: یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، احتمال ماندنش در این باشگاه در فصل آینده را رد نکرد.

 هاینکس که در سال 2013 اعلام بازنشستگی کرده بود، بعد از اخراج کارلو آنچلوتی در پاییز گذشته، بار دیگر هدایت باواریایی ها را برعهده گرفت
هاینکس که تا پایان این فصل با بایرن قرارداد دارد، به تازگی از توماس توخل به عنوان گزینه جانشینی خود نام برد اما اکنون اعلام کرد که ممکن است فصل آینده هم در آلیانس آره نا بماند.

او به خبرنگاران گفت:” تنها می توانم بگویم که هیچ چیز هنوز قطعی نشده است زیرا تا به حال من اصلا نگفتم که در تابستان بازنشسته می شوم. تنها به توافق نامه مان از سال قبل اشاره کردم که هنوز معتبر است.

در مصاحبه ام با اشپورت بیلد، من تنها از همکارم توماس توخل تعریف کردم زیرا او را خیلی خوب می شناسم. اما اگر مصاحبه را به طور کلی بررسی کنید، می بینید که از سایر مربیان هم تعریف کردم.”

 هاینکس که در سال 2013 اعلام بازنشستگی کرده بود، بعد از اخراج کارلو آنچلوتی در پاییز گذشته، بار دیگر هدایت باواریایی ها را برعهده گرفت. با هدایت او بایرن به روزهای اوج برگشت و تیمش در حال حاضر با 20 امتیاز برتری، در صدر جدول بوندس لیگا قرار دارد.

احتمال ماندن هاینکس در بایرن مونیخِ فصل بعد

ورزش سه: یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، احتمال ماندنش در این باشگاه در فصل آینده را رد نکرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *