عنوان Monster Hunter World به پر فروش ترين بازى تاريخ كپكام تبديل شد + روحانی تهدید به استیضاح شد – تالار کافه کلاسیک

به نظر می رسد کپکام حالا یک دلیل دیگر براى جشن گرفتن موفقیت جهانى بازى Monster Hunter World [بررسی دیجیاتو] دارد
این رکورد شکنى تازه از آن جهت مهم به حساب می آید که سری بازی 14 ساله کپکام، در طولانی مدت عملکرد بهتری نسبت به فرنچایزهای شناخته شده تر این کمپانی مانند رزیدنت اویل، دد رایزینگ و استریت فایتر از خود به جای گذاشته است.

به نظر می رسد کپکام حالا یک دلیل دیگر براى جشن گرفتن موفقیت جهانى بازى Monster Hunter World [بررسی دیجیاتو] دارد. این کمپانى ژاپنى اخیراً اعلام کرده که از زمان عرضه در ماه ژانویه، در مجموع 7.5 میلیون نسخه فیزیکى و دیجیتال از این بازى در بازارهاى جهانى به فروش رفته است.

لازم به ذکر است که سرى Monster Hunter تاکنون در مجموع به فروش 48 میلیون واحدى دست یافته است و البته این رقم با عرضه نسخه پى سى Monster Hunter World در سال جارى میلادی قطعاً بزرگ تر خواهد شد.

جدا از این که Monster Hunter World سریع ترین فروش تاریخ کپکام را رقم زده، به پر فروش ترین بازى تاریخ این کمپانى نیز تبدیل شده است که گواه از عملکرد بی نظیر این بازی و میزان محبوبیت آن در میان طرفداران دارد.

Monster Hunter World

——————-

خبرآنلاین: حجت الاسلام احمد سالک نماینده اصفهان و عضو جامعه روحانیت مبارز، رئیس جمهور را تهدید به استیضاح و یا اعلام عدم کفایت سیاسی در مجلس کرد

خبرآنلاین: حجت الاسلام احمد سالک نماینده اصفهان و عضو جامعه روحانیت مبارز، رئیس جمهور را تهدید به استیضاح و یا اعلام عدم کفایت سیاسی در مجلس کرد.

سالک در پایان گفت: آقای رئیس جمهور، شما باید عامل اتحاد میان دولت و ملت باشید نه عدم آن.

او خطاب به روحانی ادامه داد: در طول دو دولتتان بالغ بر 50 مورد به مردم توهین کرده و در روز 22 بهمن موضوع رفراندوم را مطرح کرده‎اید.

شما در مقاطع مختلف، مخالفین خود را بی عقل، بی سواد و ترسو و بزدل و جاهل به دین معرفی می کنید.

سالک در تذکری در پایان جلسه امروز خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی! شما با حاشیه سازی‎های هفتگی نمی‎توانید از وظایف و ماموریت هایتان جدا شوید، پس چگونه پاسخ نارسایی ها در اشتغال و تبعیض و فساد اداری می دهید؟

این روند مناسبی در شان ریاست جمهوری نیست. اگر این روند را دنبال کنید یا پای استیضاح شما و یا اجرای عدم کفایت سیاسی شما را وسط می‎کشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *