دیدار اصلاح طلبان مجلس با خاتمی اجباری بود؟! + گمانه‌زنی از سفر ۱۰۰ هزار ایرانی به «وان» – تالار کافه کلاسیک

روزنامه کیهان نوشت: شماری از اعضای فراکسیون امید، به ملاقات خاتمی رفته‌اند.

این ملاقات کمتر از 70 نفره در حالی انجام شده که فراکسیون امید دو سال قبل هنگام تشکیل 130 عضو داشت اما با ریزش نیمی از اعضا مواجه شد
روزنامه کیهان نوشت: شماری از اعضای فراکسیون امید، به ملاقات خاتمی رفته‌اند.

در همین حال رسانه‌های این طیف، بارها فراکسیون امید را متهم به بی‌عرضگی و بی‌خاصیتی کرده و آنها را به رفتارهای رادیکال وادار کرده‌اند. ملاقات با یکی از سران فتنه در اثر همین فشارها انجام شد و این در حالی است که اگر رویکرد سران فتنه پیش می‌رفت و بی‌قانونی و عدم تمکین در برابر رأی مردم حاکم می‌شد، منطقا باید انتخابات تعطیل می‌گردید. بنابراین ملاقات‌کنندگان با خاتمی به مردم‌سالاری دهن‌کجی کرده‌اند.

این ملاقات کمتر از 70 نفره در حالی انجام شده که فراکسیون امید دو سال قبل هنگام تشکیل 130 عضو داشت اما با ریزش نیمی از اعضا مواجه شد.

طیف اصلاح‌طلب طی ماه‌های اخیر در قبال سوءمدیریت دولت و نابسامانی‌های اقتصادی و عقیم از آب درآمدن برجام، یا سکوت کرده و یا خود را وکیل مدافع مردم در مطالبات اقتصادی جا زده‌اند! حال آن که باید پاسخگو باشند.

بنابر اعتراف نشریات و برخی فعالان اصلاح‌طلب، تزریق پول نقش مهمی در تعیین فهرست‌های انتخاباتی این طیف در انتخابات مجلس و شورای شهر داشت و برخی از منتخبان، خود را مدیون می‌دانند و بنابراین از سر اجبار، مانند گماشته‌ها و امربرهای پدرخوانده‌های افراطیون مدعی اصلاح‌طلبی رفتار می‌کنند.

——————-

خبرگزاری ایرنا: شبکه خبر۷ ترکیه اعلام کرد که در پی تامین امنیت سفر، اقدامات مناسب تبلیغاتی و فراهم شدن زیرساخت‌های خدماتی، پیش‌بینی می‌شود در تعطیلات عید نوروز پیش‌رو، بیش از یکصد هزار گردشگر ایرانی به استان وان در شرق ترکیه سفر کنند
محی‌الدین آیدمیر، رئیس اتاق اصناف استان وان ترکیه نیز با اشاره به افزایش سفر گردشگران ایرانی به وان در ایام نوروز اعلام کرده است که سال گذشته میلادی بیش از ۵۰۰ هزار گردشگر ایرانی به وان سفر کردند و پیش‌بینی می‌شود که در سال‌جاری میلادی این رقم به ۸۰۰ هزار نفر برسد.

خبرگزاری ایرنا: شبکه خبر۷ ترکیه اعلام کرد که در پی تامین امنیت سفر، اقدامات مناسب تبلیغاتی و فراهم شدن زیرساخت‌های خدماتی، پیش‌بینی می‌شود در تعطیلات عید نوروز پیش‌رو، بیش از یکصد هزار گردشگر ایرانی به استان وان در شرق ترکیه سفر کنند.

 هم‌اکنون با وجود دو هفته تا آغاز تعطیلات نوروزی و سفر ایرانیان، ۸۰ درصد ظرفیت هتل‌های وان پر شده است. جودت اوزگوگجه، رئیس منطقه وان اتحادیه آژانس‌های سیاحتی ترکیه، در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی گفته است که تعطیلات نوروزی طولانی‌مدت در ایران فرصت مناسبی برای سفر گردشگران ایرانی به وان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *