ژاله صامتی امشب به جام جم می‌آید + فرصت یک‌ماهه پرسپولیس به طارمی – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری مهر: ژاله صامتی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امشب چهارشنبه ١٦ آذر در بخش گفتگوی ویژه برنامه زنده «باهمستانِ سینما» به تهیه‌کنندگی الهه بهبودی، با محمدرضا مقدسیان مجری، منتقد و روزنامه‌نگار سینما به گفتگو خواهد نشست
ژاله صامتی امشب به جام جم می‌آید

خبرگزاری مهر: ژاله صامتی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون امشب چهارشنبه ١٦ آذر در بخش گفتگوی ویژه برنامه زنده «باهمستانِ سینما» به تهیه‌کنندگی الهه بهبودی، با محمدرضا مقدسیان مجری، منتقد و روزنامه‌نگار سینما به گفتگو خواهد نشست.

این برنامه هر هفته چهارشنبه‌ها ساعت ٢٢ بصورت زنده از شبکه جام جم روی آنتن رفته و در بخش های مختلفی به مساله سینما و تئاتر می‌پردازد. هومن ستوده از دیگر مجریان برنامه «باهمستان سینما» است.

«باهمستان سینما» با محوریت رویدادهای سینمایی و تئاتری بخش های متنوعی از جمله گفتگو با برنامه سازان شبکه جام جم، گفتگوی ویژه را برای مخاطبان داخل و خارج از کشور مدنظر قرار داده است و «میز خبر» نیز یکی از بخش های دیگری است که با اجرای میثم محمدی، روزنامه نگار سینمایی و محمدرضا مقدسیان به مرور اخبار و تحلیل رویدادهای سینما و تئاتر می‌پردازد.

——————-

خبرگزاری مهر: مهدی طارمی برای انتقال زمستانی خود از پرسپولیس به الغرافه قطر باید ۱۰۰ هزار دلار به حساب باشگاه واریز کند
خبرگزاری مهر: مهدی طارمی برای انتقال زمستانی خود از پرسپولیس به الغرافه قطر باید ۱۰۰ هزار دلار به حساب باشگاه واریز کند. مهاجم ملی پوش پرسپولیس طی توافقی که با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس داشته است باید در بازه زمانی یک ماهه ۱۵ اسفند الی ۱۵ فروردین ماه این پول را پرداخت کند.

در غیر این‌صورت باشگاه پرسپولیس می تواند شکایتی را علیه مهاجم تیم ملی فوتبال تهیه کرده تا مانع از ادامه فعالیت وی در الغرافه قطر شوند.

پیش از این نیز باشگاه الغرافه قطر برای انتقال این بازیکن، ۵۰۰ هزار دلار هزینه کرده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *