حزب الله؛ قوی‌تر از ارتش‌های شرق اروپا + سانچس به ۱۶ ماه حبس محکوم شد – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری فارس: «چارلز لیستر»، عضو ارشد «اندیشکده میدل‌ایست»، مستقر در واشنگتن، در نشستی در مجلس نمایندگان آمریکا به قدرت ایران و حزب‌الله لبنان اعتراف کرد
 این تحلیلگر آمریکایی در ادامه گفت: «حزب‌الله ممکن است از بسیاری از ارتش‌های شرق اروپا قدرتمندتر باشد. مجموعه نیروهای نائب ایران ممکن است روی هم رفته برای اسرائیل بیش از احتمال دستیابی ایران به سلاح‌های هسته‌ای تهدید ایجاد کنند.»

آقای «لیستر» در نشستی که روز سه‌شنبه در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برگزار شد گفت: «از سوی دیگر، ایران قدرتمندتر از هر زمان دیگر است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با به کارگیری شبکه‌ای حرفه‌ای و چندملیتی متشکل از شبه‌نظامیان قدرتمند در سراسر منطقه، در حال رقابت مستقیم با منافع و نفوذ آمریکا است.»

خبرگزاری فارس: «چارلز لیستر»، عضو ارشد «اندیشکده میدل‌ایست»، مستقر در واشنگتن، در نشستی در مجلس نمایندگان آمریکا به قدرت ایران و حزب‌الله لبنان اعتراف کرد.
بسیاری از تحلیلگران غربی در ماه‌های گذشته موفقیت ایران و حزب‌الله لبنان در شکست گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه را نشانه‌های شکل‌گیری نظم جدیدی در خاورمیانه دانسته‌اند.

——————-
خبرگزاری فارس: آلکسیس سانچس که در نقل و انتقالات زمستانی تیم آرسنال را ترک کرد و به منچستریونایتد ملحق شد، امروز با حکم قضایی عجیبی مواجه شد
براساس اعلام خبرگزاری رسمی اسپانیا، سانچس از طریق وکیل خود در حال رایزنی است تا محکومیت خود را به جریمه نقدی تبدیل کند.

خبرگزاری فارس: آلکسیس سانچس که در نقل و انتقالات زمستانی تیم آرسنال را ترک کرد و به منچستریونایتد ملحق شد، امروز با حکم قضایی عجیبی مواجه شد.
مهاجم شیلیایی به خاطر دوران حضورش در تیم بارسلونا، از پرداخت مالیات یک میلیون یورویی خودداری کرد که همین امر باعث شد تا دادگستری اسپانیا حبس ۱۶ ماهه برایش درنظر گیرد.

سانچس در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ برای بارسا توپ زد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *