گوشی هوشمند با دو صفحه نمایش در پشت و جلو + رقیب غیرمنتظره رئال مادرید برای جذب ایکاردی – تالار کافه کلاسیک

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: سامسونگ پتنت جدیدی را به ثبت رسانده که در‌ آن توسعه گوشی هوشمندی با دو صفحه نمایش در پشت و جلوی گوشی به چشم می‌خورد

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: سامسونگ پتنت جدیدی را به ثبت رسانده که در‌ آن توسعه گوشی هوشمندی با دو صفحه نمایش در پشت و جلوی گوشی به چشم می‌خورد.
بخش تحقیق و توسعه سامسونگ، بررسی طراحی‌های جدیدی را به ویژه در بخش صفحه‌نمایش گوشی‌های هوشمند در دستور کار قرار داده است. سامسونگ اولین برند تولیدکننده گوشی‌های هوشمند بود که صفحه‌نمایشی با لبه خمیده را روانه بازار کرد حالا پتنتی تازه را به ثبت رسانده است.

در قالب این حق ثبت اختراع، صفحه‌نمایش گوشی جدید در پشت و روی گوشی در مقابل کاربر قرار می گیرد. نکته قابل توجه اینکه سنسورهای تعبیه شده در گوشی هوشمند توسعه یافته بر اساس این طرح می‌توانند مشخص کنند که آیا کاربر به صفحه جلویی نگاه می‌کند یا صفحه پشتی؟!

گوشی هوشمند با دو صفحه نمایش در پشت و جلو

به این ترتیب امکان بهینه‌سازی نمایش محتویات وجود خواهد داشت. صفحه‌نمایش پشتی در این ترکیب، استفاده‌های مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال، نیازی نیست تا برای مشاهده هشدارهای دریافتی، گوشی را به سمت دیگر بچرخانید. علاوه بر این، نام تماس گیرنده و پیامک‌های دریافتی را هم می‌توانید روی قسمت پشتی گوشی مشاهده کنید.

——————-

ورزش سه: نتایج ضعیف نراتزوری در هفته های اخیر و به خطر افتادن شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان باعث شده شایعات دوباره در مورد آینده مائورو ایکاردی افزایش یابد

امروز فدریکو پاستورلا مدیر برنامه مشهور ایتالیایی ادعا کرد ایکاردی بمب نقل و انتقالات در تابستان سال 2018 است و شاید هواداران اینتر باید خود را برای خداحافظی با بهترین بازیکن خود آماده کنند.

ورزش سه: نتایج ضعیف نراتزوری در هفته های اخیر و به خطر افتادن شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان باعث شده شایعات دوباره در مورد آینده مائورو ایکاردی افزایش یابد.

رقیب غیرمنتظره رئال مادرید برای جذب ایکاردی

اما امروز نشریه توتواسپورت ادعا کرد به جز رئال مادرید، یوونتوس هم مشتری جذب ایکاردی در تابستان بعدی است که اگر این اتفاق رخ دهد، یکی از جنجالی ترین جا به جایی های تاریخ سری آ را شاهد خواهیم بود.

در ماه های اخیر بارها از رئال مادرید به عنوان بزرگترین مشتری این مهاجم 24 ساله نام برده شده و با توجه به عملکرد ضعیف کهکشانی ها در بخش هجومی، نیاز به جذب یک مهاجم نوک بیش از همیشه احساس می شود و با توجه به قیمت 200 میلیون یورویی هری کین و 30 ساله بودن لواندوفسکی، ایکاردی با رقمی در حدود 110 میلیون یورو گزینه منطقی تری برای این تیم به شمار می آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *