محرومیت دو جلسه‌ای کیلیان امباپه + هازارد: تغییرات باعث افت چلسی شد – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن، به دلیل اخراج شدن در دیدار مقابل رن در جام اتحادیه فرانسه، برای دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد
امباپه پیش از این یک جلسه از محرومیتش را سپری کرد و اکنون تنها در یک بازی دیگر پی اس جی غایب خواهد بود.

ورزش سه: کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن، به دلیل اخراج شدن در دیدار مقابل رن در جام اتحادیه فرانسه، برای دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد.

در پیروزی 3-2 پاری سن ژرمن مقابل رن بود که امباپه به دلیل تکل روی اسماعیل سار، اخراج شد؛ تصمیمی که خودش بعدا اعلام کرد درست بوده است:” بله، من تصمیم داور را قبول دارم. البته که کارت قرمز داشت.

آنچه من قبول ندارم، اتفاق پیش از آن است اما موضوع مهمی نیست.این بخشی از فوتبال است. نیازی نیست در مورد داوران صحبت کنیم. آنها کارشان را انجام می دهند و ما هم بازی می کنیم. من امروز کارم را انجام ندادم و اخراج شدم. همین.”

محرومیت دو جلسه‌ای کیلیان امباپه

او که در تابستان گذشته به طور قرضی از موناکو به پاری سن ژرمن پیوست، تا کنون در همه رقابت ها 15 گل برای پاریسی ها به ثمر رساند. انتقال او در تابستان آینده با پرداخت 180 میلیون یورو دائمی خواهد شد.

——————-

ورزش سه: ادن هازارد، ستاره چلسی، تایید کرد که تغییرات در تابستان 2017، شرایط را برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر متفاوت کرد
به همین دلیل است که عاشق فوتبال هستیم.اگر همیشه یک تیم قهرمان شود، خسته کننده می شود. به همین دلیل است که فوتبال ویژه است. هیچ وقت نمی دانید که چه رخ خواهد داد؛ به ویژه در فوتبال انگلیس.

چلسی فصل گذشته توانست مقتدرانه قهرمان لیگ برتر شود اما در تابستان بازیکنانی مانند دیگو کاستا، نمانیا ماتیچ و ناتان آکه از این تیم جدا شدند و در مقابل بازیکنانی مانند تیمو باکایوکو، آلوارو موراتا، آنتونیو رودیگر و داویده زاپاکاستا به این باشگاه پیوستند.

هازارد در گفتگو با ای اس پی ان، در مورد دلایل افت تیمش گفت:” ما تغییراتی داشتیم. بازیکنانی را از دست دادیم و چند بازیکن جدید به خدمت گرفتیم و هر سال شرایط متفاوت است.

هازارد: تغییرات باعث افت چلسی شد

فکر می کنم لیگ برتر دشوار است. سخت است که هر سال قهرمان شوید. ما فصل قبل در چمپیونزلیگ حضور نداشتیم. امسال، زمان کمتری داشتیم تا برای هر بازی آماده شویم. هر هفته سه بازی انجام دادیم.”

ورزش سه: ادن هازارد، ستاره چلسی، تایید کرد که تغییرات در تابستان 2017، شرایط را برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر متفاوت کرد.

با این تغییرات چلسی نتوانست نمایش های فصل قبل را تکرار کند و همین مسئله باعث شد تا شایعاتی در مورد اخراج کونته مطرح شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *