واژگونی مرگبار خودروی حامل اتباع افغان در کرمان + کمک ۹ میلیون دلاری قطر به غزه – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از واژگونی یک خودروی حامل افغان و کشته و زخمی شدن 14 نفر در این حادثه خبر داد
خبرگزاری ایسنا: مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از واژگونی یک خودروی حامل افغان و کشته و زخمی شدن 14 نفر در این حادثه خبر داد.
وی، سرنشینان این خودرو را اتباع افغان اعلام کرد و افزود: در این حادثه 13 نفر مصدوم و یک نفر کشته شده است که مصدومین به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شده‌اند، ضمن آنکه همه سرنشین مرد و در رده سنی 18 تا 27 سال هستند.

دکتر  سید محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اعلام این خبر  افزود: امروز 19بهمن‌ماه در ساعت 15 و 5 دقیقه یک خودروی پژو 405 در محور باغین – رفسنجان واژگون شد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: پایگاه اینترنتی روزنامه العربی الجدید، امیر قطر در تماس تلفنی با رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، بر حمایت این کشور از غزه تأکید کرد
این دستور امیر قطر در پی تماس تلفنی وی با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس صادر شد که طی آن بار دیگر بر حمایت مستمر دوحه از فلسطینیان نوار غزه، تأکید کرد.

«دولت قطر این کمک‌ها را به علت اوضاع وخیم انسانی در نوار غزه و پیام‌های سازمان ملل در این خصوص برای مقابله با اوضاع دشوار این روز‌های ساکنان نوار غزه به علت کاهش شدید دارو و سوخت بیمارستان‌ها و دیگر مواد اساسی به علت محاصره، به نوار غزه ارسال می‌کند.»

هنیه در تماس تلفنی، امیر قطر را از اوضاع دشوار انسانی ساکنان نوار غزه به علت محاصره، مطلع کرده بود.

خبرگزاری تسنیم: پایگاه اینترنتی روزنامه العربی الجدید، امیر قطر در تماس تلفنی با رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، بر حمایت این کشور از غزه تأکید کرد.
تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر امروز پنجشنبه دستور داد کمک‌های فوری به ارزش 33 میلیون ریال قطر (معادل 9 میلیون دلار) شامل دارو، لوازم پزشکی، مواد غذایی و سوخت برای راه اندازی ژنراتور‌های بیمارستان‌ها به نوار غزه ارسال شود.

امیر قطر در گفتگو با هنیه، بر ادامه حمایت‌های دوحه از مردم فلسطین و ادامه پروژه‌های سازندگی در نوار غزه و تلاش آن برای تأمین سوخت لازم برای بخش‌های مختلف این منطقه تأکید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *