واژگونی اتوبوس در محور شیراز + نیمار: انتظار نداشتم در پاریس خوب کار کنم – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری فارس: سخنگوی اورژانس کشور واژگونی اتوبوس در محور شیراز به سروستان خبر داد و گفت: هنوز از تلفات این حادثه گزارشی ارسال نشده است
خبرگزاری فارس: سخنگوی اورژانس کشور واژگونی اتوبوس در محور شیراز به سروستان خبر داد و گفت: هنوز از تلفات این حادثه گزارشی ارسال نشده است.

مجتبی خالدی در ارتباط با واژگونی اتوبوس  در محور شیراز به سروستان اظهارداشت: این حادثه ساعت 10:12 امروز در حوالی دریاچه نمک به وقوع پیوسته است.
وی افزود: 6 دستگاه آمبولانس و 1 دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده ولی هنوز از تلفات این حادثه گزارشی نرسیده است.

سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: گزارش تکمیلی در این زمینه به‌زودی اعلام می‌شود.

——————-
ورزش سه: ستاره برزیلی در 17 بازی، 18 گل و 11 پاس گل به ثبت رسانده و گل‌های مهمی برای تیمش به ثمر رسانده است. حال او که اخیرا تولد 26 سالگی اش را جشن گرفت، مدعی شد که انتظار چنین عملکردی را نداشته است
ورزش سه: ستاره برزیلی در 17 بازی، 18 گل و 11 پاس گل به ثبت رسانده و گل‌های مهمی برای تیمش به ثمر رسانده است. حال او که اخیرا تولد 26 سالگی اش را جشن گرفت، مدعی شد که انتظار چنین عملکردی را نداشته است.
این تازه شروع کار ماست. من سعی می‌کنم فوتبال خودم را بازی کنم. این سبک بازی من است، سعی می‌کنم اتفاقات را عملی کنم، گلزنی کنم  و پاس گل بدهم. برای همین به اینجا آمده ام که فوتبال خوبی بازی کنم و گلزنی کنم. حساب زیادی روی کاوانی و دی ماریا می‌کنم. سعی می‌کنیم همه سخت تلاش کنیم، موقعیت ایجاد کنیم، گلزنی کنیم و پیروز شویم.”
 

او گفت:” انتظار نداشتم اوضاع انقدر خوب پیش برود. آمارم در پاریس فوق العاده است و بالاتر از همه، به تیم کمک زیادی کرده ام. اینجا هستم که به تیم کمک کنم، به هم تیمی هایم کمک کنم و هر روز بیشترین تلاشم را انجام می‌دهم. هر بازی، این مهم ترین چیز است. اولین باری است که انقدر گلزنی کرده ام ولی حالا می‌خواهم بهتر کار کنم، بیشتر گل بزنم و بهتر باشم. امیدوارم اوضاع خوب پیش برود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *