شریعتی: برابر ذوب به دنبال سه امتیاز خواهیم بود – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: طاها شریعتی، مدافع جوان سایپا که با درخشش در ترکیب تیم جوانان ایران نامی برای خود دست و پا کرده، در آستانه جدال سایپا و ذوب آهن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص این بازی گفته: یک بازی سخت و ۶ امتیازی مقابل ذوب آهن پیش رو داریم و برای کاهش فاصله خود با این تیم باید با سه امتیاز از زمین خارج شویم تا در ادامه رقابت ها به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار بمانیم
 شریعتی درمورد مشکلات مالی بازیکنان سایپا گفت: حدود یک ماه پیش بخش اندکی از مبلغ قراردادمان را دریافت کردیم اما مشکلات مالی زیادی داریم. با این وجود کادر فنی و بازیکنان سایپا با دل و جان کار می کنند. البته مسئولان باشگاه قول داده اند پس از بازی با ذوب آهن بخش دیگری از پول هایمان را پرداخت کنند.

ورزش سه: طاها شریعتی، مدافع جوان سایپا که با درخشش در ترکیب تیم جوانان ایران نامی برای خود دست و پا کرده، در آستانه جدال سایپا و ذوب آهن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص این بازی گفته: یک بازی سخت و ۶ امتیازی مقابل ذوب آهن پیش رو داریم و برای کاهش فاصله خود با این تیم باید با سه امتیاز از زمین خارج شویم تا در ادامه رقابت ها به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار بمانیم.

او ادامه داد: باید فاصله مان‌ را با تیم هایی که پایین تر از سایپا قرار دارند افزایش دهیم و به تیم‌های صدرجدولی نزدیک شویم. بنابراین در کنار دیدار با ذوب آهن‌ تمام بازی های دیگر تیممان اهمیت خاصی دارد. البته با توجه به اینکه ذوب آهن در بازی قبلی‌اش استقلال را شکست داد با روحیه و انگیزه بالایی به مصاف سایپا می آید. از آنجاییکه ما هم در هفته های اخیر وضعیت خوبی داشتیم برای کسب پیروزی به زمین می رویم.

 او درباره نیمکت نشینی‌اش در بازی های اخیر سایپا اینطور واکنش نشان داد و گفت: بازی کردن من بستگی به نظر علی دایی دارد و اگر او صلاح بداند طلسم بازی نکردن هایم مقابل ذوب آهن شکسته می شود. از نیمکت نشینی در سایپا ناامید نمی شوم و تلاش می کنم با خوب تمرین کردن شانس بازی را به دست آورم.

 مدافع سایپا تهران درباره جدایی الهیار صیادمنش، هم بازی و رفیق صمیمی اش از این تیم گفته: الهیار از مدت ها پیش قصد داشت لژیونر شود و نمی خواست در سایپا بماند. مدتی است در تمرینات شرکت نمی کند و خبر خاصی از او ندارم.  اکنون تب جام جهانی نوجوانان خوابیده است و خوب نیست الهیار همچنان به تمرینات اختصاصی ادامه دهد چراکه در این وضعیت کارش برای بازگشت به فوتبال سخت می شود. به هر حال امیدوارم او به زودی تیم موردعلاقه اش را پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *