تصادف پراید با تریلر، جان سه نفر را گرفت + پتروشیمی به مقام سوم لیگ بسکتبال رسید – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: «محمدباقر محمدی»، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان اظهار کرد: ساعت ۱۱:۴۵ امروز به دلیل تصادف خودروی پراید با تریلر بلافاصله تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان در حادثه حاضر و به کار رهاسازی اجساد پرداختند و توانستند با استفاده از دستگاه‌های ست نجات اجساد را از خودرو خارج و تحویل دهند
وی یادآور شد: انتظار داریم رانندگان قبل از سفر از  سالم بودن خودروی خود مطمئن شوند و سپس در حین رانندگی نیز نکات ایمنی راه مدنظر قرار دهند تا در روزهای پایانی سال شاهد حوادث ناگوار به این شکل نباشیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: در این حادثه سه تیم عملیاتی با در اختیار داشتن ابزار مورد نیاز از سوی جمعیت هلال احمر حضور داشتند و توانستند کار رهاسازی مصدومین که به دلیل شدت تصادف دشوار بود را در کمترین زمان انجام دهند.

 وی افزود: شدت حادثه به گونه‌ای بود که متأسفانه هر سه نفر در دم جان باخته بودند.

ایسنا: «محمدباقر محمدی»، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان اظهار کرد: ساعت ۱۱:۴۵ امروز به دلیل تصادف خودروی پراید با تریلر بلافاصله تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان در حادثه حاضر و به کار رهاسازی اجساد پرداختند و توانستند با استفاده از دستگاه‌های ست نجات اجساد را از خودرو خارج و تحویل دهند.

محمدی تصریح کرد: علت حادثه توسط پلیس در دست بررسی است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم پتروشیمی بندر امام در سومین بازی از دیدارهای رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال مقابل پالایش نفت آبادان با نتیجه 106 بر 102 به پیروزی رسید و مقام سوم لیگ را به خود اختصاص داد
استیون برت 21، محمد جمشیدی 23 و مهدی اسماعیلی 16 امتیاز و 13 ریباند برای نفت به دست آوردند.

در این بازی دومینیک جونز با 40 امتیاز، 11 ریباند و 14 پاس گل، ستاره زمین و تیم پتروشیمی بود. گانی لاوال 24 امتیاز و 13 ریباند و نوید نیکتاش 21 امتیاز دیگر برای پترشیمی کسب کردند.

خبرگزاری تسنیم: تیم پتروشیمی بندر امام در سومین بازی از دیدارهای رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال مقابل پالایش نفت آبادان با نتیجه 106 بر 102 به پیروزی رسید و مقام سوم لیگ را به خود اختصاص داد.

بازی‌های اول و دوم با نتیجه 88 بر 78، بازی دوم با نتیجه 87 بر 70 به سود پتروشیمی به پایان رسیده بود.

نتایج کوارترهای این بازی 21 بر 31، 33 بر 21، 25 بر 23 و 27 بر 27 بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *